Tuesday, April 12, 2016

غذای حیوانات باغ‌وحش را به مردم می‌فروشندگشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران در راستای بازرسی‌ خود از مراکز عرضه گوشت قرمز با فروشنده متخلفی برخورد کرد که گوشت میشی را که غذای حیوانات باغ وحش است به جای گوشت گوسفند به مردم عرضه می‌کرد

به گزارش آنا،گشت‌ مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران امروز به سراغ عرضه‌کنندگان گوشت در پایتخت رفت. در این بازرسی سرزده بازرسان در خیابان مولوی تهران با فروشگاهی مواجه شدند که بدون مجوز مشغول به عرضه گوشت بود. به محض اینکه بازرسان وارد مغازه شدند کارگر این مغازه که یک تبعه افغان بود پا به فرار گذاشت. بارزسان تعزیرات در بازرسی از این مغازه با گوشت‌های فاسدی که چندین ماه از تاریخ انقضای آنها گذشته بود مواجه شدند.

تجاوز 2 مرد به یک دختر 17ساله در تاکسی
لحظاتی از ورود پسر جوان نگذشته بود که دختر نوجوان که حالت تهوع داشت همراه مردی از خودروی تاکسی پیاده شدند. راننده تاکسی نیز با مراجعه به فروشگاه در حال خرید آب معدنی بود که در همین لحظه دختر ریزاندام از دست آنان فرار کرده و با ورود به فروشگاه با صدای بلند خواستار کمک شد و ادعا کرد که این مردان قصد ربودنش را دارند.

تاج‌زاده خطاب به خامنه‌ای

 کلمه -  این زندانی سیاسی سبز در نامه‌ی خود هشدار داده است که آیت‌الله خامنه‌ای از یاد نبرد که ملت ایران با تیزبینی و هوشمندی رفتار و گفتار همگان و از جمله رهبری را رصد می‌کند.

تاج‌زاده، معاون وزیر کشور دولت اصلاحات در نامه‌ی خود با یادآوری سخنان رهبری خطاب به منتقدان که می‌گفت ما از ابتدای جمهوری اسلامی در تحریم با آمریکا بوده‌ایم و می‌دانیم چگونه از پس تحریم‌ها برآییم، از وی پرسیده است: اگر هر توافقی با آمریکا را خسارت محض می‌دانید چرا به هشدار منتقدان اعتنا نکردید و اجازه دادید دولت قبل بهانه و فرصت لازم را برای کاخ سفید فراهم آورد تا پرونده ایران را به شورای امنیت بکشاند و چند قطع‌نامه تحریم علیه ما صادر کند؟ مگر خارج شدن پرونده از شورای امنیت و لغو قطع نامه‌ها راهی جز توافق کردن با آمریکا دارد؟ وانگهی چرا گذاشتید درآمد افسانه‌ای ۷۰۰ میلیاردی نفت به باد رود و کشور در برابر تشدید تحریم‌ها به شدت آسیب‌پذیر شود؟

عضو دربند سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و جبهه مشارکت همچنین در نامه‌ی خود پرسیده است: آیا پسندیده است کسانی که با تثبیت حق غنی‌سازی اورانیوم در داخل میهن به این جنگ خاتمه دادند مورد هجوم غیرمنصفانه منصوبان جنابعالی قرار گیرند و توافق هسته‌ای را خسارت محض بخوانند و صدا و سیما نیز هم چنان بر طبل مخالف‌خوانی و یک سو نگری علیه برجام بکوبد و بکوشد آن را توافق شکست خورده جلوه دهد تا هیچ عاقلی در جهان جرأت نکند در ایران سرمایه‌گذاری نماید و مردم از بهبود وضعیت کشور ناامید شوند و دست از حمایت دولت بردارند؟

متن این نامه را که برای انتشار در اختیار کلمه قرار گرفته است را با هم می‌خوانیم:

رهبر محترم جمهوری اسلامی