Friday, March 11, 2016

علم الهدی: در انتخابات مردم بر اثر عوامل پیش آمده اطراف رهبری را قیچی کردندپایگاه اطلاع رسانی دفتر علم الهدی : علم الهدی در جمع عزاداران ایام شهادت حضرت زهرا در لویزان تهران گفت: 

ما که پیرو امام هستیم در همه ی شئون زندگی پیرو امام هستیم. امروز امام زمان ما امام ما هستند تا کشور ما را اداره کنند. حال که در غیبت هستند مانند یک رییس جمهور معاونت ارتباطات مردی درست کردند که حجت ایشان مجتهد جامع شرایط است و بدون این جهت ایشان امام ما نیستند. تمام مشکلات سیاسی به آن نقطه ی دشواری می رسد که از تحت قدرت هر کسی خارج است خود ایشان با دست خود مشکل را حل می کنند.

ما امروز در این تحولات سیاسی جامعه ی خود بحران های گوناگونی میبینیم. در یک فراز مردم ما با تمام وجود هستی خود را پای ولایت میریزند و در یک نشیب همین مردم بر اثر عوامل پیش آمده اطراف رهبری را قیچی میکنند. یک انتخاباتی در کشور راه افتاد بنده ی طلبه ی بی ارزش به عنوان خبره انتخاب شدم استاد من کسی که رهبری در باره اش می فرماید خلاء وجود علامه طباطبایی و مطهری را پر میکند مردم حذف میکند 


صاحب میلیادر "آیکیا" از بازار کهنه فروشان لباس می خرد
گاهی دیده می شود که فرد ثروتمندی خودروی دست دوم، و یا جواهرات بدلی و یا حتی لباس کهنه ای را برای جور کردن با لباس شیک خود می خرد، و این نشان دهنده توانایی او در خریدن هرچه که دوست دارد است. 

اما بعضی از ثروتمندان منطق خاص خود را دارند و یکی از آنها صاحب شرکت معروف "آیکیا" است که در 30ام ماه مارس 90 ساله خواهد شد. او فردی صرفه جو به نهایت درجه است، و به همین دلیل لباسهای خود را از بازار کهنه فروشان می خرد. 

اینگوار کامپراد، صاحب یک ثروت 65 میلیارد دلاری است، اما از اینکه او را در بازار کهنه فروشان در حال خرید لباس ببینند شرمنده نمی شود. 

در گزارشی که از زندگی او برای تلویزیون سوئد تهیه شده، این ثروتمند سوئدی می گوید که در روستایی در جنوب سوئد به دنیا آمده، و اصلا "ولخرجی" را دوست ندارد.
به گزارش روزنامه بریتانیایی "گاردین"، کامپراد می گوید که هزینه سلمانی او در سوئد 22 یورو است، و او بیشتر در سفرهای خارجی به سلمانی می رود زیرا در آن کشورها هزنیه این کار کمتر است.
عادت این مرد 90 ساله اقتصاد و صرفه جویی است، و بدون شک بخاطر همین عادت است که توانسته میلیاردها دلار جمع کند. 

منبع - العربیه فارسی