Tuesday, March 8, 2016

اخاذی اینستاگرامی از مردان هوسرانسه مرد زن‌ نما که با شکار مردان هوسران در اینستاگرام از آنها اخاذی می‌کردند، با شکایت یکی از قربانیان خود دستگیر شدند. 
به گزارش جام‌جم ، اوایل اسفند امسال مردی با حضور در پلیس فتا از دختری به اتهام اخاذی شکایت کرد. با تحقیق از شاکی مشخص شد که وی در اینستاگرام با دختری آشنا شده و پس آن‌که اعتمادش توسط وی جلب شده، عکس‌های خصوصی‌اش را برای او ارسال کرده اما دختر جوان پس از چند روز به دوستی با وی پایان داده و با ارسال پیام‌هایی تهدیدش کرده که باید پولی به او بپردازد. زمانی که این تهدید را جدی نگرفته دخترجوان تعدادی از عکس‌های او را در اینستاگرام همراه مطالب غیراخلاقی منتشر کرده است. 
همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس ادامه داشت تا این‌که افرادی دیگری نیز با حضور در پلیس فتا شکایت‌های مشابهی را مطرح کردند. 
بررسی‌ها نشان می‌داد همه به یک شیوه به دام افتاده‌اند و حتی برخی از آنها مجبور به پرداخت پول هم شده‌اند. در ادامه این جست‌وجو‌ها، ماموران سرنخ‌هایی به‌دست آوردند که نشان می‌داد سه مرد جوان به این اخاذی‌ها و انتشار تصاویر دست زده‌اند. 
سرهنگ علی‌اوسط گرجی‌پور، فرمانده انتظامی شهرستان نور در این باره گفت: متهمان تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و چند روز پیش سه پسر جوان در این باره دستگیر شدند. در بازرسی گوشی تلفن همراه متهمان عکس‌های مردان دیگری کشف شد. مجتبی، امیرحسین و مصطفی با انتقال به پلیس فتا بازجویی شدند و اعتراف کردند که با فعال کردن صفحه‌ای در اینستاگرام با نام و عکس‌های زنانه، پسران جوان را به دام انداخته و با به دست آوردن عکس‌های خصوصی‌شان از آنها اخاذی می‌کردند.


همزمان با رحلت آیت‌الله طبسی؛ حذف عکس هاشمی پس از ۲۰ سال از دانشگاه رضوی
جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم اسلامی رضوی مشهد عکس آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را پس از ۲۰ سال از تابلوی ورودی این دانشگاه حذف کرده و به جای آن عکس آقای خامنه‌ای با مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی را قرار دادند.
یکی از این افراد در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو در مشهد، گفت: عکس هاشمی رفسنجانی ۲۰ سال بود که بر تابلوی ورودی این دانشگاه به همراه عکس مقام معظم رهبری، امام خمینی(ره) و آیت الله واعظ طبسی نصب بود که در این عکس هاشمی رفسنجانی در کنار آیت الله واعظ طبسی بود.
وی بیان داشت: جمعی از دانشجویان انقلابی بعد از تشیع پیکر آیت الله واعظ طبسی، عکس هاشمی رفسنجانی را پایین آورده و به جای آن عکس رهبر معظم انقلاب با آیت الله واعظ طبسی را نصب کردند.
این دانشجو ادامه داد: عکس هاشمی رفسنجانی در کنار آیت الله واعظ طبسی را در مدت این ۲۰ سال نمی‌توانستیم تکان دهیم؛ اما بعد از تشیع پیکر آیت الله واعظ طبسی دانشجویان انقلابی عکس رهبری با آیت الله واعظ طبسی را جایگزین عکس هاشمی رفسنجانی کردند تا هاشمی بداند زمان سیطره وی به این دانشگاه پایان یافته است.
وی گفت: دانشجویان این دانشگاه نمی‌خواهند عکسی از کسی که در فتنه ۸۸ نقش داشته در داخل این دانشگاه باشد.


مردم تهران فاسدند
به گزارش “سحام” خبرگزاری فارس وابسته به سپاه به بهانه بررسی برخی نشانه‌های آخرالزمان و سرزمین‌های درگیر با آن، در گفتگو با فردی بنام رسول رضوی که وی را مدیر گروه ادیان و مذاهب مرکز مطالعات و پژوهش‌های فرهنگی حوزه علمیه معرفی کرد، شهر تهران را همان “زورا” در احادیث آخرالزمانی دانست که مردمش فاسد اند و زن‌ها لباس کفار در بر مى‌کنند و با پوشش کفار خود را مى آرایند و بر زین‌ها (مرکب‌ها) سوار مى‌شوند و شوهرانشان را تمکین نمی‌کنند. و درآمد شوهرانشان برای آن‌ها کافی نیست و این خاطر از شوهران خود طلاق مى‌خواهند. و مرد به مرد اکتفا می‌کند و زن به زن (همجنس‌بازی رواج می‌یابد) ومردان خود را شبیه زنان مى‌سازند و زنان شبیه مردان.