Tuesday, January 19, 2016

توزیع کاندوم در زندان رجایی شهر بر اثر شیوع تجاوز های جنسیشیوع تجاوز جنسی در بند جوانان زندان رجایی شهر
بند جوانان زندان «رجایی‌شهر» به محل امن و دلخواهی برای رابطه هم‌جنس بازان و بهشت متجاوزان جنسی به زندانیان کم سن و سال تر و انقیاد و فرمان‎برداری آن ها شهره است؛ جوانانی که نیمه شب توسط زندانیان شرور بندهای دیگر با تهدید وارعاب مورد تجاوز قرار می گیرند.
شاید علت این شهرت به میانگین سنی پایین ساکنان این بند یا توجه و میل خاص زندانیان شرور سایر بندها به ارتباط با افراد این بند و یا وجود عده ای هم‌جنس گرا برمی گردد که ساکن اندرزگاه جوانان هستند.

زورگیری خواهران دوقلو با تیپ پسرانهزورگیری خواهران دوقلو با تیپ پسرانه
کلانتر ۱۲۶ تهرانپارس از دستگیری دو خواهر دوقلو که با پوشش پسرانه اقدام به سرقت و زورگیری از شهروندان می کردند، خبر داد. 
به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ رضا امیری گفت: بامداد روز گذشته ماموران هنگام گشت‌زنی در خیابان ۲۱۸ شرقی به سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ که در حال سرقت لوازم از داخل خودرویی بودند مشکوک شده و در صدد بررسی موضوع برآمدند. 
وی با بیان اینکه متهمان به محض مشاهده ماموران از محل متواری شدند، گفت: با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز و در همین حین خودروی متهمان از مرکز کنترل پلیس پایتخت استعلام که در نتیجه مشخص شد سارقان این خودرو را نیز مدتی پیش به سرقت برده اند. 
کلانتر ۱۲۶ تصریح کرد: این تعقیب و گریز ادامه داشت تا اینکه خودروی متهمان در محدوده میدان هروی منطقه پاسداران با شلیک چند تیر متوقف و هر سه سرنشین آن که ظاهرا سه پسر جوان بودند بازداشت شدند. 
وی با اشاره به اینکه در خلال تعقیب و گریز پلیسی یکی از متهمان به نام «ساناز» از ناحیه پای راست مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد، افزود: دو متهم دیگر به نام های «الناز» و «آرمان» نیز به همراه خودروی مسروقه به کلانتری انتقال یافتند. 
سرهنگ امیری گفت: در بازجویی از متهمان مشخص شد دو تن از آنان خواهر دو قلو هستند که با پوشیدن لباس های پسرانه با همدستی متهم سوم، اقدام به سرقت می کنند. 
وی افزود: از خودروی متهمان سه قبضه سلاح سرد، مقادیری مواد مخدر و تعداد زیادی اموال مسروقه که از خودروهای شهروندان به سرقت رفته بود، کشف شد، همچنین هر سه متهم در بازجویی های انجام شده به جرایم خود اعتراف کردند. 
متهمان پس از اعتراف به جرایم خود راهی پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند و پرونده برای بررسی بیشتر و کشف سایر جرایم این متهمان و همچنینن استرداد اموال مسروقه به مالکان شان در جریان است.

متن کامل ، نامه آخوند روحانی به خامنه ای
بسم الله الرحمن الرحیم
«اِنْ یَنْصُرْکُمُ الله فَلا غالِبَ لَکُم»
محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی
حضرت آیت‌ الله خامنه‌ای (دامت برکاته)
با سلام و تحیات وافره،
حمد و سپاس بیکران به پیشگاه قادر متعال که بار دیگر با لطف و عنایت خود ملت بزرگ ایران را از امتحانی سخت و تاریخی، موفق و سرفراز بیرون آورد و دشمنان کشور و نظام را مبهوت ساخت.
درود و سلام بر پیامبر عظیم الشأن و اهل بیت مطهرش که عنایت آنان همواره شامل حال مردم عزیزمان بوده است.
سلام و تحیت به محضر ولی الله اعظم که همواره دستگیر این ملت در روزهای سخت بوده است.
درود بر امام راحل (ره) که راه عزت و سربلندی و اعتمادبه‌نفس را به ما آموخت.

کی‌اف‌سی باز شد ، مک‌دونالد در ایران نمایندگی می‌پذیردکی‌اف‌سی باز شد
در حالی که هنوز مک‌دونالد تا حضور در بازار ایران فاصله دارد، خبرگزاری تسنیم روز دوشنبه خبر داد که رستوران "کی‌اف‌سی حلال" که توسط مقام های قضایی و پلیس پلمب شده بود، بازگشایی شد.
کی‌اف‌سی شعبه شهرک غرب آبان ماه امسال کار خود را شروع کرد، اما دو روز بعد و در دوازدهم آبان ماه، توسط نیروی انتظامی پلمب شد. مقام های برخورد کننده گفتند به دلیل ارتباط این رستوران با همنام آمریکایی یعنی KFC این رستوران تعطیل شده، اما مدیر عامل رستوران زنجیره ای کی‌اف‌سی همان موقع گفت این اسم ربطی به کی‌اف‌سی آمریکا ندارد.
به نوشته تسنیم، دیوان عدالت اداری هفته پیش با تأیید آمریکایی نبودن کی‌اف‌سی حلال، رأی به فک پلمب و بازگشایی شعبه این رستوران در غرب تهران داد و این مجموعه فعالیت خود را از سر گرفت.