Friday, December 23, 2016

اعدام در انتظار سران فتنه است
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در سخنان پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران ضمن بزرگداشت حماسه مردمی 9 دی که میخ آخر بر تابوت فتنه‌گران بود، اظهار داشت:امروز نظام استکبار برای اسقاط نظام‌های غیرهمسو کمتر از گزینه نظامی استفاده می‌کند اگرچه گزینه نظامی سریع‌التاثیر است اما هزینه‌هایی دارد در حالیکه براندازی نرم و اصطلاحا براندازی خاموش اینگونه نیست.
ذوالنور با بیان اینکه از زمان سالوادور آلنده ده‌ها انقلاب رنگی اتفاق افتاده است و منجر به سقوط کم هزینه سیاسی شده، تصریح کرد: در زمان ما نیز برخی نهادها و مؤسسات مسئولیت اسقاط نظام‌های سیاسی از طریق انقلاب رنگی را بر عهده دارند مانند بنیاد سورس که چنین اقداماتی انجام می‌دهد. 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: یکی از انقلاب‌های رنگی که بی‌نتیجه ماند جنبش موسوم به جنبش سبز بود که با رهنمودهای جرج سورس و مؤسسات مختلف شکل گرفته بود؛ در انقلاب‌های نرم و رنگی، یک رنگ به عنوان نماد آن انقلاب انتخاب و روی آن برنامه‌ریزی می‌شود و یکی از بسترهای انقلاب رنگی، انتخاب‌های ریاست جمهوری است و در واقع انتخابات مجلس، شوراها و خبرگان چنین ظرفیتی ندارد.
وی تصریح کرد: به قول یکی از مقامات سابق تنها با انتخابات ریاست جمهوری است که مثل دو تیم فوتبال می‌توانیم کشور را از بالا تا کوچکترین سلول اجتماعی تقسیم‌بندی و قطب‌بندی کرده و اهداف خود را پیش ببرند. لذا در سال 88 از بستر انتخابات برای تحقق این نقشه شوم استفاده کردند. 
ذوالنور با بیان اینکه برخی قشری و سطحی نگاه کرده و معتقدند برای انتخابات 88 برنامه‌ریزی قبلی وجود نداشت، تاکید کرد: این نهادیت ساده‌لوحی است چرا که 13 ماه قبل از انتخابات 88 یعنی در سال 87 چند نفر از چهره‌های ملی مذهبی به آمریکا رفتند و در جمع سران اپوزیسیون که با حضور مقامات آمریکایی برگزار شد برای انتخابات سال 88 ایران برنامه‌ریزی کردند. 
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این نشست 2 خروجی داشت؛ از همان زمان زمینه‌سازی برای جا انداختن شعار تقلب و نیز پافشاری بر ابطال انتخابات شکل گرفت و آن تیم به ایران بازگشت و 4 ماه بعد هم کمیته صیانت از آرا تشکیل شد که همه می‌دانید چه کسی آن را تشکیل داد و اعضای آن کمیته چه کسانی بودند لذا من نمی‌خواهم اسم آنها را بیاورم. 
وی با بیان اینکه جامعه‌شناسان معتقدند بقا و دوام هر نظام سیاسی بستگی به سرمایه ملی آن نظام دارد، افزود: برخی از تعاریف درباره سرمایه ملی قابل محاجه و خدشه نیست و یکی از تعاریف پذیرفته شده این است که اعتماد عمومی و اعتبار ملی سرمایه یک نظام سیاسی و حکومت است. 
ذوالنور خاطرنشان کرد: اعتبار عمومی به این معناست که مردم چقدر به حاکمیت و حکومت خود اعتماد دارند و این مایه اقتدار یک نظام سیاسی است. از این رو معنی تشکیل کمیته صیانت از آرا آن هم 9 ماه پیش از انتخابات 88 یک جارّ بین‌المللی است که یعنی دنیا بدانید ما به نظام خود اعتماد نداریم و نظام ما بی‌اعتبار است و این دقیقا هدف قرار دادن سرمایه ملی یک نظام سیاسی محسوب می‌شود. 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه دشمن و فتنه‌گران برای هجوم به نظام اسلامی آتش تهیه، آماده کردند،‌ گفت: برخی ساده‌لوحانه می‌گویند که اتفاقات سال 88 که کشور را 8 ماه درگیر یک بحران بنیان‌کن کرد، اعتراض به نتیجه انتخابات بود در حالیکه همه نظام سلطه با تمام ظرفیت خود پای کار آمد و حتی نمی‌توان یک نظام غربی را اسم برد که در طول 8 ماه فتنه لحظه‌ای از کار خود در تقویت فتنه‌گران و هجوم به اصول انقلاب کوتاهی کرده باشد. 
وی تاکید کرد: ما نمی‌توانیم سران فتنه و کسانی که سلسله جنبان این حرکت شوم بودند را بی‌گناه بدانیم اما باید توجه داشت که وقتی صحبت از فتنه می‌شود اشتباه است که معترضین به انتخابات را نیز فتنه‌گر تلقی کنیم. چرا که مردم ما همیشه رسالت خود را به خوبی انجام داده و بار انقلاب را به دوش کشیده‌اند و عرصه‌های سخت را پشت سر گذاشته‌اند که نمونه آن مقابله با جریان منافقین است که باعث شهادت 17 هزار انسان مظلوم شد و نیز مقابله با تحریم‌هایی که همچنان ادامه دارد. 
ذوالنور تحت تاثیر قرار نگرفتن مردم از سوی رسانه‌های ضدانقلاب و اداره 8 سال جنگ و حضور در تمام میدان‌ها و راهپیمایی‌هایی که عرض اندام در مقابل دشمنان نظام بوده است را از دیگر مصادیق رسالت مردم ایران برشمرد و افزود: ممکن است در هر مقطعی مردم دچار اشتباه در انتخاب خود شوند، مردم بنی‌صدر را انتخاب کردند اما وقتی فهمیدند که در انتخاب خود اشتباه کرده‌اند بنی‌صدر را پایین آورده و شهید رجایی را انتخاب کردند. بنابراین هر گاه مردم متوجه شدند که اشتباهی در مسیر انقلاب اتفاق افتاده به میدان آمدند. 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ادامه داد: در سال 88 فتنه‌گران فضایی را درست کردند که امر بر بخشی از مردم مشتبه شد که گویا تقلی اتفاق افتاده و عده‌ای تحت تاثیر این جو به کف خیابان‌ها آمدند اما این افراد مغرض و فتنه‌گر و علیه نظام نبودند چرا که وقتی دیدند زلف سران فتنه با نظام سلطه گره خورده است، انزجار خود را اعلام کردند. 
وی در تشریح این رویداد تصریح کرد: پس از غائله کشته‌سازی‌های دوربین صدا و سیما تمام سوابق آنها را درآورد که به طور مثال یکی از افرادی که فتنه‌گران آن را کشته جلوه می‌دادند یک جوان ساوه‌ای بود که بر اثر تصادف کشته شده بود لذا مردمی که تحت تاثیر این القائات بودند وقتی این دروغ‌ها و حمایت‌های آمریکا را دیدند که چگونه اوباما زمان طلایی تبلیغات خود را صرف کرد و درباره جایزه صلح نوبل پیغام دادند ما در آمریکا حرکت شما را تقدیس می‌کنیم از هادیان فتنه اعلام انزجار کردند.
ذوالنور با بیان اینکه امام فرمود اگر دشمن از شما تعریف کرد در حقانیت خود تردید کنید، یادآور شد: مردم بصیرت را در رهبری دیدند و نگاهشان به اشارات رهبر انقلاب بود. لذا مردمی که با تحریک سران فتنه به خیابان آمدند وقتی غبار فتنه فرونشست حماسه 9 دی را خلق کرده و کوس رسوایی سران فتنه را به صدا درآوردند. 
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وقتی صحبت از فتنه و فتنه‌گران می‌شود کسانی که دلشان مریض است مردم را متهم می‌کنند،‌گفت: رسانه‌های بیگانه راهپیمایی‌های هشتم، نهم و دهم مردم که تا 12 دی نیز ادامه داشت را نیز تجمیع کردند، متوجه شدند جمعیت حدود 40 میلیون نفر بوده است و این رقم فقط رای به یک کاندیدا نبود.
وی با اشاره به پلاکاردها و پارچه‌هایی که در روز 9 دی همراه مردم و بیانگر اعلام ندامت از سران فتنه بود، خاطرنشان کرد: برخی از تریبون نظام موضوع رفع حصر سران فتنه را مطرح می‌کنند در حالیکه این تریبون یک جایگاه ملی است که نمی‌توان از آن سوءاستفاده کرد، اگر کسی بگوید که امام حسین هم حر را بخشید باید توضیح دهد چه وجه اشتراکی بین حر و سران فتنه وجود دارد چرا که حضرت حر چکمه‌ها را به گردن انداخت و به محضر امام حسین آمد اما سران فتنه تاکنون اظهار ندامت و پشیمانی نکرده‌اند

خبرگزاری فارس