Wednesday, December 30, 2015

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی: آماده همکاری با اندیشمندان موسیقی برای تبیین موسیقی حلال هستیمبه گزارش مهر، آخوند محسن اراکی دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی در مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی موسیقی «پیامبر مهربانی» که دوشنبه شب هفتم دی ماه در تالار شهید آوینی فرهنگسرای بهمن تهران برگزار شد گفت: اینکه می گوییم موسیقی حلال و حرام داریم نشان دهنده دقت فقه اسلامی و ظرافت های فقهی است که باید در شکل درست آن کارهای بیشتری روی آن انجام داد.

به این 6 قسمت بدنتان دست نزنید
به این 6 قسمت بدنتان دست نزنید

دست ها عمده ترین نقش را در انتقال باکتری ها و سایر میکروب ها دارند. حتی بعد از شستشوی کامل، دست ها به سرعت آلوده خواهند شد، به ویژه اگر شما ناخن هایتان را بلند کنید، می توانید بسیار راحت تر و سریع تر آلودگی ها را با دست تان منتقل کنید. بعضی از قسمت های بدن نسبت به کوچکترین آلودگی ها بسیار حساس اند. این قسمت ها را بشناسید تا بتوانید جلوی آلودگی و عفونت های احتمالی آنها را بگیرید. 

مجرای گوش 

موشک پرانی بسیار تحریک آمیز سپاه نزدیک ناو هواپیمابر آمریکاییبنا بر گزارش‌ها، «نیروهای دریایی سپاه پاسداران» ایران، نزدیک یک ناو هواپیمابر آمریکایی در خلیج فارس، اقدام به «موشک‌پرانی آزمایشی» کرده‌اند.

با وجود آنکه موشک‌ها به سوی ناو آمریکایی یا کشتی دیگری پرتاب نشده‌اند، اما یک مقام آن کشور این اقدام را «بسیار تحریک آمیز» توصیف کرده است.

شبکه خبری ان‌بی‌سی به نقل از یک مقام نظامی ایالات متحده که نامش را فاش نکرده می‌گوید «موشک‌پرانی آزمایشی نیروهای سپاه پاسداران» در ۱۵۰۰ یاردی (تقریبا ۱۴۰۰ متری) ناو هواپیمابر «ترومن»، در هفته گذشته، انجام شده است.

خبرگزاری رویترز، ۸ دی ماه، به نقل از کایل رینز، یکی از سخنگویان «فرماندهی مرکزی ایالات متحده» می‌گوید «چند کشتی» سپاه پاسداران «در مجاورت» ناو جنگی آمریکایی دست به پرتاب آزمایشی موشک‌های خود زده‌اند. این اقدام «تنها پس از هشدار اولیه ۲۳ دقیقه‌ای» رخ داده است.

«فرماندهی مرکزی ایالات متحده» ستاد نظارتی و عملیاتی آمریکا در غرب آسیا، آسیای مرکزی و شرق آفریقا است.

کایل رینز گفته است «این اقدام‌ بسیار تحریک‌آمیز، نا‌امن و غیرحرفه‌ای بود و تعهد ایران به حفظ امنیت این مسیر دریایی حیاتی برای جهان را زیر سوال می‌برد».

آقای رینز گفته است درحالی‌که بیشتر تعاملات نیروهای ایرانی و تفنگ‌داران آمریکایی حرفه‌ای، امن و معمول است، رخداد اخیر اینگونه نبود .

بی بی سی