Wednesday, December 23, 2015

لباس سفیر کامبوج و همسرش در تهران
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جن گیر محمود احمدی‌نژاد را در آستانه انتخابات از حبس خانگی آزاد کرد
آمد نیوز، amadnews : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استانه فرا رسیدن دو انتخابات مهم و سرنوشت ساز، جن گیر محمود احمدی‌نژاد را از حبس خانگی آزاد کرد.
«روح‌الله زم» با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: «جن گیر احمدی‌نژاد جمعه شب توسط سپاه پاسداران از محل حبس خانگی خود در حوالی فرمانیه تهران آزاد و به منزل خود در اختیاریه رفت. وی قرار است با فراهم کردن امکانات، منویات سپاه و حاکمیت را در انتخابات جدید به انجام برساند. عباس غفاری که در پرونده خود به چند مورد اقدامات خلاف اخلاق هم‌چون زنای محصنه و خوردن مدفوع خود اشتهار دارد، قرار است اقداماتی را هم‌چون نوشتن دعا و انداختن آن در سدهای تهران برای هدایت مردم به سمت کاندیداهای مورد نظر حاکمیت انجام دهد.»
«عباس غفاری» که به «جن گیر» محمود احمدی نژاد مشهور است، روابط بسیار نزدیکی با افراد مهم و تاثیرگذار جمهوری اسلامی از جمله علی لاریجانی، صادق لاریجانی، سیدمحمود هاشمی شاهرودی، برخی اعضای بیت رهبری و … دارد.

دومین حمله تند صادق لاریجانی به هاشمی رفسنجانی صادق لاریجانی٬ رئیس قوه قضائیه با حمله شدید به اکبر هاشمی رفسنجانی٬ «علامه» خوانده شدن حسن خمینی را «توهین» به حوزه‌های علمیه دانسته است.

آقای لاریجانی این مطالب را در واکنش به اظهارات هاشمی رفسنجانی بیان کرده و افزوده نظارت مجلس خبرگان بر رهبری «توهم و توقعات غلط» و «حرف‌های من درآوردی» است.

وی «علامه» خوانده شدن حسن خمینی از سوی هاشمی رفسنجانی را «استهزای» حوزه‌های علمیه دانسته و گفته چنین سخنانی «خندیدن به شعور مردم» است.
رئیس قوه قضائیه همچنین گفته که مجلس خبرگان رهبری «حق» نظارت بر نهاد‌های زیر نظر علی خامنه‌ای را ندارد.

وی بی‌آنکه نامی از هاشمی رفسنجانی ببرد٬ خطاب به وی گفته «ما می‌گوییم این سخنان درست نیست، غلط است، توقعات و توهماتی است که شما مطرح می‌کنید».

این اظهارات رئیس قوه قضائیه دومین حمله تند وی به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام طی ۱۰ روز اخیر است.

چند روز پیش نیز غلامحسین محسنی اژه‌ای٬ سخنگوی قوه قضائیه حسن روحانی و اکبر هاشمی رفسنجانی را به طور تلویحی «منافق» خطاب کرده بود.

دیگربان