Saturday, December 19, 2015

بالاخره امام زمان كيست: هيتلر يا پوتين؟!اين كه ايرانى هاى زيادى مرتب از مرحوم آدولف هيتلر تعريف مى كنند و اين جمله ورد زبان شان است كه خداوند هيتلر را رحمت كند، يك اشكال بزرگ دارد كه الان چرايى اش را خدمت تان عرض مى كنم. امروز صبح كه داشتم روزنامه هاى ايران و جهان را ورق مى زدم، ديدم روزنامه «بيلد» آلمان تيتر يك زده كه: طبق گزارش هاى تاييد شده ى پزشكى، هيتلر فقط يك بيضه داشت! اين را كه خواندم مطمئن شدم كه ايشان بيضه ى دوم اش همان بيضه ى اسلام بوده و نيازى به بيضه ى طبيعى نداشته است. لابد فكر مى كنيد دارم كفر مى گويم و با بيضه ى مردم شوخى مى كنم. نخير! شما اگر مطلب آقاى على امينى نجفى را در سايت بى بى سى فارسى بخوانيد، مى بينيد در معرفى كتاب مستطاب «آلمانى ها و ايران» نوشته است:
"...نویسنده‌ی کتاب "آلمانی‌ها و ایران" سند می‌آورد که برخی از ملایان در قم هیتلر را از اخلاف پیامبر اسلام دانستند و دسته ای از علما تا آنجا پیش رفتند که گفتند هیتلر همان "امام زمان" است که برای "احیای دین محمد" ظهور کرده است. یک سند جالب گزارشی است که اروین اتل، سفیر آلمان در تهران در فوریه ۱۹۴۱ به مقامات برلین فرستاده است. آقای سفیر می‌نویسد: سفارت ما از چند ماه پیش از منابع گوناگون مطلع شده است که برخی از ملایان در سراسر کشور بالای منبر از پدیده‌ای تازه سخن می‌گویند، دال بر این که خداوند امام زمان را در هیئت آدولف هیتلر به زمین فرستاده است. در سراسر کشور، و بدون هیچ دخالتی از جانب سفارتخانه‌ی ما، شایع شده است که پیشوای آلمان برای نجات این کشور آمده است... در تهران یک ناشر عکس‌هایی از پیشوا (هیتلر) و امام علی، امام اول شیعیان، را چاپ کرده است. این عکس‌های بزرگ تا چند ماه در طرف راست و چپ ورودی چاپخانه چسبیده بود. این عکس‌ها پیام روشنی داشتند: علی امام اول است و پیشوا امام آخر... نویسنده‌ی کتاب "آلمانی‌ها و ایران" شرح می‌دهد که پیش از اشغال ایران توسط متفقین، شایعات عجیبی درباره هیتلر بر سر زبانها افتاده بود. برخی از ملایان موعظه می‌کردند که هیتلر از اخلاف پیامبر اسلام است و زیر پیراهن خود عکسی از امام علی را با خود دارد. در برابر عدۀ دیگری عقیده داشتند که هیتلر از اول مسلمان نبوده، بلکه به دنبال مطالعه و تحقیق به اسلام گرویده است...".
ديديد حالا من كفر نمى گويم. اين را آقايان روحانى، ٧٦ سال پيش مى گفتند. من هم با يادآورى اين موضوعات كه از تك بيضه بودن حضرت هيتلر آغاز شد يك لحظه به دانسته هاى خودم شك كردم و گفتم ديدى ناقلا چه جورى همه ى ما را سرِ كار گذاشت و بعد از هجوم كفار به برلين غيب شد؟! يعنى جريان خودكشى و به آتش كشيدن حضرت آدولف و حضرت حوا (اوا) همه اش صحنه سازى بود براى پيچاندن ماها و غيبت مجدد ايشان!
تصور هيتلر بدون بيضه ى دوم هم محال ممكن است چرا كه او را در تاريخ به زبان عاميانه آدم «بيضه دار»ى مى دانسته اند كه با آن نيمچه قدش مى خواسته جهان گشايى كند! لذا بيضه ى دوم او حتما جورى بوده كه پزشكان آلمانى نمى توانسته اند آن را به چشم ببينند. اين كه نوه ى امام هيتلر (عج) رفته در محمود آباد دوباره اسلام آورده براى يادآورى همين موضوع بوده چرا كه ايشان نمى توانسته به خاطر اسراييلى هاى يهودى آدم كش، صريحا بگويد من بابا بزرگ ام، خودش يكى از اركان اسلام بوده، لذا همين طورى در پرده، رفته در شمال كشور ما به صورت پنهان و سمبوليك اسلام آورده كه موضوع امام زمان بودن بابا بزرگ اش فراموش نشود...
اما امروز، در روزنامه ى «وطن امروز» مطلبى خواندم در باره ى رفيق سابق حضرت ولاديمير پوتين كه فكر كردم برق ٢٢٠ ولت به من وصل كرده اند!... يعنى واقعا اين موضوع شدنى است؟! آخه مگه ممكنه همچين چيزى؟! به خدا مطلب وطن امروز هم جدىِ جدى است و با عكس و تفصيلات همراه است... ولى من توضيح اين را مى گذارم براى نوشته ى بعدى ام چون مى ترسم اگر اين را هم بنويسم، شوك هاى پى در پى، شما خواننده ى عزيز را از پا بيندازد...

ف.م.سخن - خبرنامه گویا

ایران؛ سیلی پسر ۱۳ ساله به صورت نظام اسلامیچگونه ممکن است که یک پسر ۱۳ ساله که تازه به سن بلوغ رسیده است اینگونه عمل قبیح و غیر قابل تعریف انجام دهد آن هم با آن اندازه آلت که در برخی شبکه های اجتماعی از وصف این اندازه جوک هایی نیز منتشر شده است.

، در پس خنده ها و "هر و كر" ها و فوروارد كردن ‫‏جوك‬ ها و عكس ها و ‫‏كليپ‬ هاي مربوط به ‫‏پسر١٣ساله‬ اي كه از ديروز آخرين ‫‏سلبريتي‬ ‫تلگرام‬ ايرانيان است اگر حسِ طنزتان مجال داد به ابعاد فاجعه اي نگاه كنيد كه صورت كريه اش كاملاً هويداست.
يك/ اين كه پسر بچه اي سيزده ساله (روي كلمه "بچه" تاكيد مي كنم) در پي برقراري ‫‏رابطه جنسي‬ است هولناك نيست؟ 
چه اتفاقي رخ داده كه پسركي در اين سن و سال به دنبال رابطه جنسی است؟ جامعه ما چگونه فرزندانش را ‫‏تربيت‬ كرده كه پسر بچه اي ‫سيزده ساله‬ براي برقراري رابطه جنسي به در و ديوار مي كوبد؟
دو/ درخواست رابطه جنسی از جانب كودكي سيزده ساله براي اكثريت مردمان اين سرزمين زشت و ناپسند و قبيح نيست. كه اگر بود اين حجم از مطلب و عكس و فيلم در قالب ‫‏طنز‬ و ‏شوخي‬ و هجو، توليد نمي شد و در ‫‏موبايل‬ ها نمي چرخيد. 
چرا درخواست رابطه جنسی از جانب يك كودك سيزده ساله براي تعداد بسياري از ‫‏ايرانيان‬ عادي است؟ آيا اين عادي بودن هولناك نيست؟
سه/ تمام آنهايي كه اطلاعات نوشتاري، تصويري يا صوتي مرتبط با اين ‫‏كودك‬ را توليد يا دريافت و ارسال كرده اند مصداق عيني فعاليت در ‫‏پورنوگرافي كودكان‬ هستند. آيا اين عده كه متاسفانه زيادند و شايد بتوان نام اكثريت بر ايشان نهاد به هيچ اصل ‫‏اخلاقي‬ پايبندي دارند؟ 
چهار/ استفاده از شبكه هاي اجتماعي براي رسيدن به روابط جنسی و در پي آن بهره بردن از اين امكانات در جهت اشاعه اين شيوه نشان مي دهد بخش بزرگي از جامعه ما چه نگاهي به ‫‏اينترنت‬ دارند و از آن براي چه مقاصدي سود مي برند.
پنج/ داد از بي اخلاقي، بيداد از بي اخلاقي.‏ اخلاق‬ كجاست؟
آيا بهتر نيست تمام متوليان ‏فرهنگي‬ جامعه سرشان را از زير برفِ خوش خيالي بيرون بياورند و ببينند برنامه هاي شان چطور عقيم مانده است؟ آيا نبايد در اين برنامه ها تجديد نظري كرد؟ آيا وقت آن نيست مسئولان فرهنگي جامعه كه دست پخت شان حتي قابل چشيدن هم نيست كنار بروند و كار را به ‫‏كاردان‬ بسپارند؟
‫‏پسرسيزده ساله‬ آخرين سيلي را به صورتمان زد، باشد كه خواب بمانيم تا ‏سيلي‬ بعدي و ادامه ‫‏خواب_غفلت‬ !

ایران پرس نیوز