Saturday, December 12, 2015

سحر قریشی: در احمدی‌نژاد کاریزمای عجیبی دیدممنظورش همان « هاله نور » میباشد .
 احمدی نژاد میلیونها مردم ایران را در خیزش سال 1388 که فریاد مرگ بر دیکتاتور سر میدادند اراذل و اوباش نامید . خامنه ای هم آنها را « میکرب » لقب داد .

سحر قریشی بازیگر سینما در سیزدهمین برنامه اینترنتی «دید در شب» حضور پیدا کرد. رضا رشیدپور مجری این برنامه با نمایش تصاویری نظر وی را در خصوص محمود احمدی‌نژاد پرسید :
من آقای احمدی نژاد را از نزدیک و بر سر سفره افطاری دیدم. خیلی جالب است! من هیچ احساسی به سیاست ندارم. بسیار خنثی هستم. چون سواد آن را ندارم و نمی فهمم، کوچکترین صحبتی درباره سیاست نمی کنم. جالب این است که من فکر می کردم اگر ایشان را ببینم، ایشان برای من با بقیه افراد که سر صحنه ی فیلم برداری می آیند فرقی نخواهد کرد. وقتی آقای احمدی نژاد از یک متر و نیمی من رد شده و به همه ما خوش آمد گفتند، ناخودآگاه و یکدفعه تحت تاثیر کاریزمای ایشان، در همین حال خنده ای بر لبان من آمد و با ایشان احوال پرسی کردم. گویی که ایشان را ده سال است که میشناسم. در حالی که هیچ حسی نسبت به سیاست ندارم، در وجود ایشان یک کاریزمای عجیبی دیدم و از لبخند ایشان لبخند زدم و از وجود ایشان انرژی خوبی گرفتم.


پخش شبنامه داعش در صندوق نامه های شهروندان در شمال استکهلم:اسلام بیاورید، جزیه بدهید وگرنه گردن زده خواهید شد
پلیس امنیتی (سپو): تهدیدی که جدی تلقی می شود
استکهلمیان – پلیس امنیتی سوئد (سپو) تایید کرده است که شهروندان ساکن منطقه مشتا در کمون سیگتونا واقع در شمال استکهلم در شامگاه پنج شنبه با پلیس در تماس بوده و بیان داشته اند که شب نامه های تهدید آمیزی را در صندوق نامه های خود دریافت کرده اند که در آن از جمله آمده است که «باید اسلام بیاورند، جزیه پرداخت کنند و در غیر اینصورت گردن زده خواهند شد.» در این شب نامه ها همچنین نوشته شده که «پلیس نخواهد توانست جلوی گردن زده شدنتان را بگیرد.»
این شب نامه ها از جمله در محله ویلانشین «استنینگه» و «استنینگه هویدن» پخش شده است.

جزیه در اسلام به نوعی «مالیات» یا «باج» گفته می شود که غیر مسلمانان می بایست به مسلمانان پرداخت نمایند تا «در امان و تحت حمایت» قرار گیرند.
یک زن ساکن این منطقه به رسانه های سوئدی گفته است که تعداد زیادی از همسایه ها این شب نامه را دریافت کرده و همگی خشمگین و نگران هستند. وی همچنین گفت که همه شب نامه ها توسط پلیس جمع آوری شده و پلیس به همراه سگ های جستجوگر منطقه را مورد جستجو قرار داده است.

بازتاب گسترده حمله نژاد پرستانه به یک دختر ایرانی‌تبار در شیکاگونوشته‌های یک دختر جوان ایرانی آمریکایی از تجربه‌اش درباره رفتار نژاد پرستانه ناشی از حمله تروریست‌های اسلامگرا در کالیفرنیا، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های آمریکا داشته است. شراره دل‌آرا که در شیکاگو ساکن است، تجربه خود را منزجر کننده، تلخ و برآمده از نژاد پرستی عنوان کرده است.

6 غذایی که هرگز نباید باهم خورده شود
6 غذایی که هرگز نباید باهم خورده شود
ترکیب بعضی غذاها بسیار سازگار است. اما بعضی دیگر از مواد غذایی با هم جور نیستند، و می توانند باعث نفخ، افزایش میزان شکر در خون و یا مانع جذب مواد مغذی مهم بشوند. در اینجا به 6 غذایی که نباید با هم خورد شود اشاره می کنیم.
چای با شیر

خواهرزاده خامنه‌ای: فریب رهبر ایران را نخوریدخودنویس: دکتر مرادخانی، خواهرزاده علی خامنه‌ای در نامه‌ای خطاب به جوانان غرب می‌نویسد: «من به عنوان فردی که علی خامنه‌ای و ماهیت حکومت اسلامی را خوب می‌شناسم توجه جوانان غربی و تمام کسانی را که احتمال دارد این نامه را بخوانند و تحت تاثیر ان قرار گیرند را به این نکته مهم جلب می‌کنم که این سخنان تزویری بیش نیستند و تنها نشان دهنده دو رویی علی خامنه‌ای هستند.»

متن نامه محمود مرادخانی که در اختیار خودنویس قرار گرفته، به شرح زیر است:

علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی که به خلافتش، به نادرستی، نام جمهوری داده است، در نامه‌ای که در ۲۵ نوامبر منتشر شد خطاب به جوانان کشورهای غربی، سعی بر مظلوم نمايی و همچنين ارائه افکار قرون وسطايی خود نمود.

هر چند که اکثريت جوانان اروپايی اين نامه را نخواهند خواند و به آن توجه هم نخواهند نمود ولی اندک شماری را که بواسطه اعتقادات مذهبی شان ممکن است اين نامه را مد نظر قرار دهند، موظفيم آگاه کنيم.

خطرناک‌ ترین اقدام، پس‌انداز دلار و مسکن است
یک کارشناس اقتصادی خطرناک‌ترین پس‌انداز را پس‌انداز دلار و مسکن عنوان کرد و گفت: شهرداری‌ها و بانک‌ها با دادن مجوز و تسهیلات موجب افزایش ساخت و ساز شدند و کشوری که به ریال ریال پول خود نیازمند است، حدود 20 میلیارد دلار واحد خالی دارد.

به گزارش ایسنا حسین عبده تبریزی در نشستی که در دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، اظهار کرد: به محض کاهش درآمد نفتی در ایران یکی از چراغ‌های تزریق پول خاموش می‌شود که آن هم چراغ بودجه است؛ اگر چه قیمت‌ها در حال کاهش است اما امیدواریم مقدار فروش نفت بعد از برجام افزایش یابد. دولت یازدهم در زمان روی کار آمدن در شرایط رکورد تورمی بود و در دولت قبل نیز تورم تا نزدیک 40 درصد پیش رفت.