Friday, December 11, 2015

خواستگاری اینستاگرامی تاجر ایرانی از مجری تلویزیون سعودی یک تاجر ایرانی به نام حمزه بلدی در اینستاگرام مجری معروف تلویزیون سعودی لجين عمران از وی درخواست ازدواج کرد.

حمزه بلدی برای این مجری سعودی نوشته بود: من حمزه بلدی هستم و تاجر پارچه هستم، می خواهم طبق سنت رسول با شما ازدواج کنم، من می خواهم با مادر و خواهرم به خواستگاری شما بیایم

این خبر به سرعت در شبکه های اجتماعی عرب زبان مورد توجه قرار گرفت؛ ماجرا وقتی جالب تر شد که لجین عمران، در پست بعدی اینستاگرام خود، تصویری از خود با لباس عروسی را درج کرد!

پارسینه

سر بریده یک زن در بندرعباس؛ لوازم آرایشیسر بریده شده یک زن در بندرعباس سر به کدام جنایت می برد؟ مردم محله «نخل ناخدا» در بندرعباس می گویند سربریده کشف شده یک زن در این محله متعلق به ساکنان این محله نبوده است.

به گزارش خبرآنلاین؛ این در حالی است که سرهنگ مهدی بهرامی معاون اجتماعی نیروی انتظامی هرمزگان ضمن تایید خبر پیدا شدن سر بریده یک زن گفت هنوز هویت این زن شناسایی نشده و تحقیق دراین باره آغاز شده است.

این ماجرا از نیمه آذرماه زبان به زبان نقل شده است ولی تا امروز هیچ یک از مقامات مسئول شهر بندرعباس درباره آن موضعی نگرفته بودند.

یکی از اعضای شورای شهر بندرعباس دراین باره گفت : خبر کشف سربریده شده یک زن را شنیده و آنچه تا کنون مشخص شده است اینکه هویت سر کشف شده را باید در سایر محله های بندرعباس جست زیرا تا این لحظه هیچ یک از ساکنان محله نخل ناخدا آن را شناسایی نکرده اند.

محل نخل ناخدا در جنوب‌شرقی بندرعباس قرار دارد که بلوار خلیج فارس انتهایی ترین نقطه آن محسوب می شود و پس از آن زمین های خالی منتهی به فرودگاه بندرعباس است.


همچنین یکی از شهروندان محله نخل ناخدا در این باره گفت: این سر بریده در جوار یک شرکت فروشنده لوازم آرایشی کشف شده است.

آلکسا تعداد کاربران ایرانی را ۲۳ میلیون تخمین زدهیک آمار خیره کننده دیگر درباره ایرانی ها ؛ مشتری اول تلگرام هستیم 
به گزارش پایگاه خبری «تیک»، در این میان اما از بین شبکه ها این تلگرام است که محبوب ایرانی ها شده است . بر اساس اخبار منتشر شده اقبال ایرانیها به شبکه تلگرام همچنان رو به افزایش است و مدیران تلگرام تایید کرده اند که ایرانیان درصدر مشتریان این پیام رسان موبایلی قرار دارد

با توجه آمار کاربران فعال تلگرام که بالغ‌بر ۶۲ میلیون نفر در روز است.همچنین نسبت ۳۸ درصدی مراجعه ایرانی‌ها به تلگرام به‌کل مراجعه‌ها که از alexa استخراج‌شده است، تعداد کاربران ایرانی تلگرام بیش از ۲۳ میلیون نفر تخمین زده می شود.

هنگامی که در فوریه ۲۰۱۴ نرم‌افزار «واتس‌آپ» برای چهار ساعت متوقف شد، حدود پنج‌ میلیون نفر در نرم‌افزار تلگرام ثبت‌نام کردند. این برنامه به سرعت در جدول رده‌بندی فروشگاه‌های برنامه موبایل رشد کرد و به برترین برنامه رایگان در ۴۶ کشور از آلمان تا اکوادور تبدیل شد. در آمریکا و چند کشور دیگر نیز تلگرام به رتبه نخست شبکه‌های اجتماعی دست یافت و بالاتر از فیس‌بوک، واتس‌آپ، کیک و ... قرار گرفت.