Wednesday, November 11, 2015

مراقب بالش زیر سرتان باشیدمواد استفاده شده در برخی انواع تشک‌ها ساختار نفتی دارند که به شدت سرطان‌زا هستند. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، امروزه بسیاری از تشک‌ها از مواد مختلف شیمیایی چون پلاستیک، فوم، نفت و دیگر مواد خطرناک ساخته شده‌اند. 

لازم است بدانید زمانی که یک فوم محافظ تشک مورد آزمایش قرار گرفت چیزی حدود 61 ترکیب آلی فرّار و مواد سرطان‌زا در آن یافت گردید. باید گفت که این مواد منشأ نفتی دارند و عوامل و پسکوزیته‌آور به شمار می‌روند. 

مواد داخل تشک‌های فوم حافظه حاوی پلی اتراتیلن، سیلیکون سوزفاکتانت و رنگدانه‌ها می‌باشد که به شدت خطرناک هستند. دولت نامرغوبی این تشک‌ها را ثابت کرده و بر این باور است که این مواد به راحتی جذب بدن می‌شوند. 

این مواد شیمیایی یافت شده باعث آسیب و تضعیف سیستم ایمنی و عصبی، اختلالات ایمنی، آسیب بافت نرم، اندام‌ها و مغز و همچنین ورم مفاصل می‌گردد از دیگر مواد شیمیایی خطرناک که در ساخت تشک‌ها استفاده می‌شود عبارت است از اسیدبوریک (یک محرک تنفسی سمی مورد استفاده درسوسک‌کش‌ها)، فرمالدئید (سرطان‌زا)، آنتیموان (فلزی سمی‌تر از جیوه). 

حال اگر شما از تشک‌های فوم حافظه و یا دیگر تشک غیرآلی استفاده می‌کنید توصیه می‌شود که برای کاهش میزان هم موجود در این مواد از پیاز استفاده کنید. این خوراکی علاوه بر این‌که مواد سمی موجود در هوا و تشک را از بین می‌برد، بسیار رایگان در دسترس می‌باشد. 

گفتنی است پیاز قادر است 70 درصد مواد سمی نظیر آرسنیک، کادمیوم، جیوه و سرب را جذب کرده و مجدد تمیز کند. برای استفاده از این ترفند بسیار ساده کافی است پیاز را به 3 قسمت تقسیم کرده و در زیر تخت خود در نزدیکی سر، مرکز و یا پای خود قرار دهید. پیاز می‌تواند این مواد شیمیایی ار از تشک شما پاکسازی کرده و مانع از انتشار آن به هوا شود .دکور داخلی قصر باباک زنجانی در خیابان فرشته


دکور داخلی خانه یکی از بزرگترین دزدان تاریخ ایران معروف به بابک زنجانی واقع در خیابان فرشته با قیمت واقعی 600 میلیارد تومان است


طلاق از شوهر شاعرشوهرم از صبح تا شب در حال سرودن شعر است

زن جوان زمانیکه از شعر و شاعری های شوهرش خسته شد، تصمیم گرفت به زندگی مشترکش برای همیشه پایان دهد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی از زندگی با شوهرم خسته شدم. او مرتب از صبح تا شب در حال سرودن شعر است و اصلا به زندگی نگاه جدی ندارد.

وی افزود:هربار به او می گویم باید سرکار بروی و مثل مردهای دیگر دنبال زندگی و پول درآورن باشی می گوید، اصلا روحیه کار کردن در محیط های اداری را ندارد و به پول هیچ اهمیتی نمی دهد. او توقع دارد از صبح تا شب اتاقش باشد و شعر بسراید و کسی هم مزاحمش نشود. شوهرم اصلا زندگی را جدی نمی گیرد و تصور می کند می تواند با شعر و شاعری یک زندگی را بگذارند.

زن جوان ادامه داد: الان یکسال است که دارم رفتارهای همسرم را تحمل کنم و حرفی نمی زنم، ولی دیگر طاقتم تمام شده و می خواهم از او جدا شوم. شوهرم حتی به دنبال یک کار و شغل مناسب هم نمی رود و می گوید می تواند از همین راه سرودن شعر درآمد بدست بیاورد اما من می دانم که آینده ای ندارد.

بعد از صحبت های این زن شوهر وی نیز به دادگاه احضار شد تا قاضی صحبت هایش را بشنود و بعد از آن در خصوص این پرونده تصمیم گیری کند.

تمدید وضعیت اضطراری در رابطه با ایراناوباما «وضعیت اضطراری» آمریکا در رابطه با ایران را تمدید کرد 
ئیس‌جمهوری ایالات متحده در نامه‌ای به کنگره آن کشور، با تاکید بر عادی نشدن روابط آمریکا و ایران، خواستار تمدید «وضعیت اضطراری ملی» در قبال جمهوری اسلامی شد.

در نامه‌ای که باراک اوباما برای کنگره فرستاده و ۱۹ آبان‌ماه در وب‌سایت کاخ سفید آمریکا نیز منتشر شده، آمده «روابط ما با ایران هنوز به حالت عادی باز نگشته است».

فرمان رئیس‌جمهوری آمریکا با اشاره به روند اجرای موافقت‌نامه‌های ۱۹ ژانویه ۱۹۸۱ میان تهران و واشینگتن، بر ادامه وضعیت سال‌های گذشته تاکید می‌کند. 

در ۱۹ ژانویه ۱۹۸۱، نمایندگان تهران و واشینگتن، در الجزایر، برای پایان دادن به قضیه گروگان‌گیری کارکنان و اعضای سفارت آمریکا در ایران توافق‌هایی کردند.

فرمان اجرایی ۱۲۱۷۰ در رابطه با ایران، که رئیس‌جمهوری فعلی ایالات متحده آن را تمدید کرده، به ۱۴ نوامبر ۱۹۷۹ باز می‌گردد و ۱۰ روز پس از آغاز گروگانگیری در سفارت آمریکا صادر شد. جیمی کارتر، رئیس‌جمهوری وقت، این فرمان را ابلاغ کرد.

این فرمان بخشی از مقدورات ریاست‌جمهوری آمریکا در امور اقتصادی در عرصه بین‌المللی (موسوم به IEEPA) است. مقدوراتی که به رئیس‌جمهوری ایالات متحده اجازه می‌دهد برای مقابله با هر تهدید خارجی، به اعمال وضعیت اضطراری ملی رو بیاورد.

در نتیجه وضعیت در قبال ایران نیز هر ساله می‌تواند تمدید شود یا اینکه به فرمان رئیس‌جمهوری از اعتبار خارج شود؛ آنچه هنوز رخ نداده است.

«وضعیت اضطراری ملی» از جمله به دولت آمریکا اجازه می‌دهد تا همچنان به توقیف بخشی از دارایی‌های ایران در ایالات متحده ادامه دهد. 

این نخستین بار پس از توافق اتمی تهران و شش قدرت جهانی‌ست که این وضعیت تمدید می‌شود

صدای آمریکا