Thursday, October 22, 2015

عکس های کشف حجاب بازیگر سینما صدف طاهریان
بازیگر شجاع زن سینما صدف طاهریان در ماه محرم کشف حجاب کرد

شب گذشته هنرپیشه زن سینما و تلویزیون ایرانی صدف طاهریان با قرار دادن تصاویر بی حجاب خود در اینستاگرام کشف حجاب کرد و در ویدیویی نیز پیام داد که اینستاگرامش به هیچ وجه هک نشده است.

گفتنی است شایعه شده که صدف طاهریان قرار است در یکی از شبکه های ماهواره ای که مرکز آن در مالزی است شروع به فعالیت کند .
صدف طاهریان متولد۳۰ تیر ۱۳۶۷ است و تاکنون در فیلم های سینمایی پس کوچه‌های شمرون، سلام بر عشق و هیچ کجا هیچ کس بازی کرده است در تله فیلمهای دارکوب و تلفن همراه نیز نقش داشته است.


آخوند مصباح یزدی : صحیح نیست بگوییم مردم خودشان عقل دارند و می‌توانند انتخاب کنند
کیهان : محمد تقی مصباح یزدی در دیدار با مسؤولان کمیته امداد امام خمینی  به تبیین ضرورت تقویت دینی پرداخت. سخنرانی وی بدین شرح است:
مشکل اساسی ما این است که باید اثبات کنیم سعادت دنیا و آخرت انسان بدون اسلام حاصل نمی‌شود و اسلام ضامن سعادت همه انسان‌ها در همه عصرها است. این فرهنگی است که اگر رخنه پیدا کند چیزی جای آن را نمی‌گیرد و با سبد کالا و امثال آن نمی‌توان آن را جبران کرد. این فرهنگ است که اگر به خطر بیفتد رهبر معظم انقلاب برای نظام احساس خطر می‌کند. تاکنون مردم ما دل به اسلام بسته بودند و این دل‌بستگی با عواملی همچون فرمایشات امام، دیدن جنازه‌های شهدا تقویت می‌شد.

اما آنچه که مایه نگرانی است این است که امروز بخواهیم یا نخواهیم نسل جوان ما تحت تأثیر ماهواره‌ها، اینترنت و ... است و این ابزار در خانه‌های ما نفوذ کرده است و دختر و پسرهای ما هم از آنها تربیت می‌گیرند. چه عاملی می‌تواند این مشکلات را اصلاح کند؟ آن عامل فرهنگی که می‌گویند از اقتصاد مهمتر است عاملی است که بتواند این نقص را اصلاح کند. باید فرهنگ دینی را تقویت کنیم، نه هر فرهنگی و نه مجموعه‌ای از گویش خاص، منش خاص، رقص خاص و  تقویت هر فرهنگی که موجب سعادت دنیا و آخرت ما نمی‌شود.