Friday, October 9, 2015

ایران؛ تجاوز مدیر حراست دانشگاه به دختر دانشجو از دانشگاه رازی كرمانشاه خبر رسیده كه یک مامور حراست به یك دختر دانشجو در دانشگاه تجاوز كرده است .
این مامور حراست كه به گفته دانشجویان تا پیش از این فاجعه مامور نبوده بلكه مدیر حراست دانشگاه تشریف داشته است به همراه دختر دانشجو دستگیر و سپس روز دوشنبه آزاد شدند. مدیر فعلی حراست دانشگاه كه با ایسنا هم مصاحبه كرده گفته است كه جناب متجاوز به جرم حمل سلاح و رابطه با نامحرم دستگیر شده.

از طرفی رئیس دانشگاه هم گفته كه اتفاقا از چند ماه پیش هم به رفتار این مامور حراست مشكوك بوده‌اند اما او را دستگیر نكرده‌اند چون نیروهای امنیتی – شما بخوانید اطلاعاتی – گفته‌اند كه فعلا او را دستگیر نكنید تا ما اطلاعاتمان را كامل كنیم ! نزدیك به 200 نفر از دانشجویان دانشگاه رازی هم در اعتراض به این اتفاق تجمع كردند و خواستار برخورد با این فرد شدند.

جالب اینجا است كه وقتی این خبر زشت آمد با مدیركل حراست وزیر علوم تماس گرفته شد كه ماجرا از چه قرار است؟ آقای مدیركل اول كه از اصل اعلام كردند از این ماجرای كوچك نه چندان مهم بی‌خبراند !
به گزارش ایران ناز، بعد هم كه با سوالات دیگری رو به رو شدند فرمودند كه من این روزها خیلی درگیر پرونده دانشگاه امیركبیر بودم و بله پرونده دانشگاهی كه شما هم می‌گویید همینجا روی میزم است اما هنوز وقت نكرده‌ام آن را بررسی كنم!! 

سایت آفتابدختران موسوی و رهنورد: میرحسین موسوی سلامت و در زندان خانگی استبه دنبال نشر شایعه ای درباره سلامت میرحسین موسوی نخست وزیر سابق کشورمان و یا انتقال وی به بیمارستان فرزندان موسوی و رهنورد در اطلاعیه ای به این شایعه واکنش نشان دادند.

به گزارش کلمه متن اطلاعیه دختران میرحسین به شرح زیر است:

به نام خدا

به دنبال پخش شایعه ای با مضمون بیماری پدر، ضمن بی اطلاعی از سرمنشاء این شایعه، در ملاقاتی که طی هفته گذشته با پدر و مادر خود داشتیم ایشان در سلامتی کامل جسمی بوده و از روحیه بالایی برخوردار بودند.

دقایقی پیش، سرتیم زندان بانان اختر طی تماس تلفنی با یکی از اعضای خانواده این شایعه را تکذیب کرد.

شایان ذکر است در فاصله ملاقات های هفتگی ما با پدر و مادر، هیچ گونه تماسی با ایشان نداریم.

کوکب، زهرا و نرگس موسوی خامنه

همچنین پیگیری های کلمه از منابع معتمد نشان می دهد میرحسین موسوی سلامت و در زندان خانگی به سر می برد و شایعات مربوط به سلامت و انتقال به بیمارستان کذب است.