Monday, September 28, 2015

زنده به گور کردن سگ‌های خانگی در اصفهان توسط شهرداری
زنده به گور کردن سگ‌های خانگی در اصفهان توسط شهرداری
فعالان حمایت از حیوانات در اصفهان در پیامی از شهروندان خواسته‌اند تا با پخش این خبر از کشته‌شدن سگ‌های خانگی در این شهر جلوگیری کنند.


توجه کنید، فقط با یک کلیک و انتشار این خبر در عمل خداپسندانه جلوگیری از کشته شدن سگ‌های خانگی در اصفهان جلوگیری کنید. از شما خواهش می‌کنیم این صفحه را هر چقدر می‌توانید انتشار دهید و اگر به زبان دیگری مسلط هستید ترجمه آن را نیز منتشر کنید .
تعدادی دانشجوی مذهبی تندرو با همکاری شهرداری اصفهان و نیروی انتظامی اصفهان اقدام به گرفتن سگ‌های خانگی از صاحبان‌شان در پارک‌ها و خیابان‌ها و یا حتی از داخل اتومبیل‌ها کرده و آنها را داخل گونی انداخته و در محل دفن زباله‌های شهری اصفهان در منطقه جرقویه در مسیر اتوبان اصفهان به شیراز بعد از شهرک بهارستان، با گونی داخل گودال خاک زنده به گور کرده و با لودر روی آنها خاک می‌ریزند و این عمل را به عنوان وظیفه دینی و شرعی خود محسوب می‌کنند‌. از شما خواهشمندیم این خبر را به هر شبکه تلویزیونی، رادیویی، اینترنتی، روزنامه و یا مجلات و وبلاگ‌هایی که می‌شناسید بفرستید و منتشر کنید تا کمپین لازم تشکیل و سازمان‌های حمایتی و بین‌المللی مربوطه پیگیری نمایند .

هر ایمیل یا کلیک شما حتما جان یک سگ بی‌گناه را نجات خواهد داد. ما ایرانیان داخل ایران که در خانه خود از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنیم به همکاری شما واقعا نیازمندیم.
متشکریم
کمپین حفاظت از جان سگ‌های خانگی ایران

زن باردار در برابر شوهر و فرزندش خود را به آتش کشید زن بارداری در مقابل چشمان همسر و فرزندش اقدام به خودسوزی کرد.

 روزنامه خراسان -  ساعت ۱۱ صبح جمعه ۲۰ شهریور ماه سال جاری ماجرای آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در نیشابور به آتش‌نشانی و اورژانس اعلام شد، با مراجعه مأموران مشخص شد که زن ۲۹ ساله‌ای به نام حوا با ریختن بنزین روی خودش دست به خودسوزی زده و شوهر ۳۰ ساله و پسر خردسالشان نیز که قصد کمک به وی را داشتند دچار سوختگی شدید شده‌اند.

بدین‌ترتیب اعضای این خانواده سریعاً به بیمارستان امام رضا(ع) مشهد منتقل شدند و این درحالی بود که شدت سوختگی مادر باردار زیاد و حالش وخیم بود. تحقیقات درباره این آتش‌سوزی نشان می‌دهد زن باردار که دچار مشکلات خانوادگی بوده است در روز حادثه مقداری بنزین به روی خود ریخته و در برابر دید‌گان ناباور همسر و پسر کوچکش خودش را به آتش می‌کشد.

بنابراین گزارش، پرونده در دستور کار اکبری مقدم، دادستان عمومی و انقلاب نیشابور قرار دارد تا پرده از زوایای پنهان آن برداشته شود.


عدم پوسیده شدن دندان با این روش ها
اگر می خواهید از پوسیده شدن دندان هایتان پیشگیری کنید و از این طلاهای سفید نگهداری کنید یک سری پیشنهادات و راههای مفید برایتان در نظر داریم که بیشترین تاثیر را در مراقبت از دندان ها می گذارند!

آنچه در طول روز می خوریم، برخی از آن در سطح دندانها باقی می ماند که اگر از بین نرود زمینه ساز پوسیدگی دندانها می شود.

مهمترین عامل بروز پوسیدگی دندانها در کودکان مصرف زیاد خوراکی های شیرین است که در مورد بزرگسالان می توان به رعایت نکردن صحیح بهداشت دهان و دندان اشاره کرد. در این نوشتار سعی داریم شما را با اصلی ترین اصول حفظ سلامت دندانها و پیشگیری از پوسیدگی آنها آشنا کنیم:

چرا دندانها پوسیده می شوند؟