Sunday, September 13, 2015

مردی همسر خود را با چوب سر سفره شام کشتمردی ۵۱ ساله در یکی از روستاهای بابلسر٬ در پی بحث و جدل خانوادگی با همسرش حین شام خوردن٬با چوب دستی به سر زن ضربه‌ای زد و او را به قتل رساند.
به گزارش روزنامه همشهری این مرد که ساکن یکی از روستاهای بخش رودبست بابلسر است٬ جمعه ششم شهریور٬ نیمه شب از همسایگان کمک خواسته و ادعا کرده بود که نیمه شب همسرش توسط سه مرد نقابدار کشته شده است.

پس از اینکه زمان مرگ زن توسط پزشک قانونی مشخص شد٬ پلیس به ادعای مرد مبنی بر اینکه همسرش حدود ساعت سه بامداد به قتل رسیده است٬ مشکوک شد.

او پیشتر به پلیس گفته بود: «ساعت حدود سه بامداد بود که با شنیدن صدای زنگ در از خواب بیدار شدم. در را که باز کردم سه مرد در حالی که نقاب سیاهرنگی بر چهره داشتند با زور وارد خانه شدند. وقتی خواستم اعتراض کنم یکی از آنها با چوب ضربه محکمی به سرم زده و باعث بیهوشی‌ام شد. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم همسرم را کشته‌اند و مقداری از لوازم باارزش خانه‌ام را به سرقت برده‌اند.»

پس از مدتی مرد اعتراف کرد که شب سر سفره شام نشسته بودند و با هم غذا می‌خوردند که سر موضوعی با هم اختلاف پیدا کردند. او گفت: «جر و بحث ما بالا گرفت. خیلی عصبانی شده بودم. وقتی زنم صدایش را بالا برد برای ساکت کردنش چوب دستی‌ام را برداشته و به طرف او رفتم. می‌خواستم زنم را بترسانم به همین دلیل چوب دستی را بالا بردم اما او صدایش را بلندتر کرد. من هم ضربه‌ای به سر او زدم و او بی‌حرکت روی زمین افتا

کوکاکولای فاطمه زهرا خشم مسلمانان را بر انگیخت


این رسانه های کشورهای اسلامی از فرار صدها هزار مسلمان به سوی کشورهای بی دین و کافر حرفی نمی زنند اما با نوشتن اسم زهرا به روی کوکاکولا خشمشان بر انگیخته می شود و میخواهند با شمشیر سر از پیکرشان جدا سازند .

جهان نیوز: اخیرا عکسی در شبکه‌های مجازی منتشر شده که در آن شرکت کوکاکولا در اقدامی موهن و اهانت آمیز نام مبارکه حضرت زهرا(س) را بر روی قوطی نوشابه حک کرده است. این چندمین بار است که شرکت کوکاکولا دست به اقدامات توهین آمیز به مقدسات مسلمانان به خصوص شیعیان زده است. نکته قابل تامل توطئه برخی کشور‌های عربی برای ادامه توهین به مقدسات شیعیان و خاندان اهل بیت است.

دختران ایرانی با تیپ های فشن غربی