Saturday, June 27, 2015

با پاسخ دادن به این سوال هوش، آی کیوی خود را آزمایش کنیدبا ایـن تـست هـوش، IQ خـود را مشخـص کنیـد
بخش عمومی برای چه کسانی میباشد !!؟

گلاب به روتون ، خواهشا آفتابه را ندزدید

علت استحباب ورود به توالت با پای چپ چیست؟
پرسش
چرا ورود به توالت با پای چپ مستحب است؟ (دلیل عقلانی ذکر نمایید).
پاسخ اجمالی
در اسلام به صورت استحبابی توصیه شده که هنگام ورود به توالت با پای چپ وارد شوید و هنگام خروج با پای راست خارج شوید. از آن جا که همه احکام اسلام دارای حکمت یا حکمت هایی هستند، - اگر چه همه آنها برای ما روشن نشده است - استحباب ورود به توالت با پای چپ نیز خالی از حکمت و مصلحت نیست، اما باید اعتراف کرد که علم ما نتوانسته است به همه آن حکمت ها برسد. آنچه تا کنون در این زمینه علم به آن دست یافته است این است که در تحقیقات علوم معاصر اعلام شده که چنانچه انسان در حالت ایستاده دچار حمله یا سکته شود و وزن بدنش روی پای راست باشد به پشت و اگر روی پای چپ باشد به سمت جلو می افتد.

بنابراین وقتی انسان وارد دستشویی می شود و پای چپ او آزاد و در حال قدم برداشتن به پای راست تکیه کند در صورت اتفاق مذکور به پشت و بیرون از دستشویی می افتد. همچنین اگر در حال خروج از دستشویی با پای راست خارج شود و وزن بدن خود را روی پای راست خود بیندازد، در صورت اتفاق مذکور به بیرون از دستشویی می افتد. اسلام برای جلوگیری از این اتفاق احتمالی که یک مسلمان در محیط توالت نیفتد و به حیثیت و شخصیت او اهانت نشود این دستور را داده است.

منبع - اسلام کوئست


چند عکس - زنان کافر با چادر و چاقچور در سالن والیبال زنان ایرانی ممنوعتیم ملی والیبال ایران در نهمین مسابقه‌اش از لیگ جهانی ۲۰۱۵ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران مقابل لهستان به میدان رفت و با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد.