Sunday, May 24, 2015

ناصر مکارم شیرازی: حجاب نباشد٬ نظام اسلامی نابود می‌شود
زنان بی حجاب ایرانی فریاد آیت الله مکارم معروف به تاجر شکر را هم در آورده اند ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید قم گفته است که مشکل اصلی مشکلات غرب که در فقر و بدبختی و بیکاری و سرکوب بسر میبرند همین بی حجابی و برهنگی است . اگر در آنجا حجاب اجباری شود و مانند مملکت اسلامی ایران سیاست یا روسری یا توسری بکار برده شود کشورهای اروپایی تبدیل به بهشت یعنی ایران امروزی خواهد شد .

به گزارش دیگربان، مکارم شیرازی افزوده غربی‌ها سرچشمه مشکلات خود را «نیمه برهنگی» می‌دانند و زنان مسلمان باید حجاب خود اهمیت دهند چراکه بی‌حجابی باعث بیدار شدن هوای نفس جوانان می‌شود.

به گفته این مرجع تقلید وجود فساد در جامعه به دلیل نبود حجاب است و در حال حاضر جامعه اسلامی به سمت بدحجابی می‌رود و این روند باید اصلاح شود.

مکارم شیرازی همچنین اضافه کرده اینکه انتخاب حجاب را باید آزاد گذاشت امر «غلطی» است٬ زیرا مساله از «محرمات» است؛ همانگونه که نمی‌توان عبور از چراغ قرمز را آزاد گذاشت.

به گفته وی حجاب با نظام وابسته بوده و «دشمنان» اسلام از این مسئله به خوبی آگاهند و از بین بردن حجاب در جامعه سبب نابودی اسلام است.


مازراتی یک میلیارد و 500 میلیونی آقازاده ورزش!یکی از آقازاده های ورزش، هفته گذشته یکی از گرانترین خودروهای وارداتی بازار ایران را خرید تا از این پس، در خیابان های سعادت آباد، به جای پورش با مازراتی چرخ بزند! این آقازاده که در چند سال گذشته درباره اش شایعه زیاد بوده است، با معامله این خودرو، ثابت کرد که تمام حرف های پدرش درباره وضعیت نامناسب مالی اش، حقیقت ندارد. در برهه ای که شایعات بالا گرفت و حتی عده ای خبر دادند این آقازاده واسطه انجام کارهای اقتصادی بوده و با احداث شرکتی در شهرک غرب، تمام کارهای پرسود فدراسیون پدرش را انجام می دهد، رئیس فدراسیون مصاحبه کرد و گفت: «شپش در جیب او پشتک می زند و همین الان از من پول می گیرد. او یک مربی ساده است. این شایعات دروغی بیش نیست.» اما همین چند وقت پیش بود که خیلی از سایت های مختلف از پورشه گرانقیمت پسر او خبر دادند و رئیس هم این خبر را تکذیب نکرد. خیلی از شاهدان آقازاده را با پورشه گرانقیمتش دیده بودند با این حال رئیس هر بار می گفت پسرش مربی ساده ای است که پول خرید چنین خودروهایی را نداد. او حتی در مصاحبه ای گفت: «می دانید اگر پسرم عرضه داشت یک چیزی، ولی او عرضه پول در آوردن را ندارد و درآمدش بسیار پائین است.» ولی آقازاده ای که نه عرضه دارد و نه درآمد، هفته گذشته مازراتی کواتروپورته s را از یکی از شیک ترین نمایشگاههای تهران خرید تا نشان دهد بی پول ها هم می توانند صاحب چنین خودروهایی شوند!

خبرگزاری آنلاین


معجزات آیت الله خمینیمعجزات یا خرافات آنهم در دهه دوم قرن بیست و یکم در مملکت اسلامی ایران

قندها را تبرک کردند

یک روز آقای خلیلی که از افراد متدین و شاغل در هلال احمر است مضطربانه تلفن کرد که یکی از برادران بسیار خوب به نام آقای اکبری در جبهه مجروح و ترکش به مغزش اصابت کرده، حالش بسیار وخیم است. پزشکان به او جواب رد داده اند و از بهبود او مأیوسند. تنها امید، به خدا و دعای امام است. به این ترتیب، از حقیر مصرانه خواست که چند حبه قند خدمت امام ببرم تا با دست امام، تبرک و به آن دعا بخوانند و برای بهبود مجروح دعا کنند. مقداری قند خدمت امام بردم و مطلب را به عرض رساندم. ایشان قندها را تبرک و به آنها دعا خواندند و سپس برای سلامتی او دعا کردند. وقتی به دفتر برگشتم، آقای خلیلی خود را به دفتر رسانده بود. قندها را گرفت و با عجله برگشت.

چند روز بعد، تلفن زد و ذوق زده و گریان، تشکر کرد و مژده داد که دوستش از خطر گذشته و پزشکان از بهبود او مبهوت شده اند. چند ماه بعد دوباره تلفن زد و ضمن تشکر مجدد، برای مجروح شفا یافته درخواست کارت برای تشرف و دستبوسی امام کرد که با نشاط و سلامت تشرف یافت.

ایشان برایم نقل کرد: فلان پزشک متخصص معروف که در جریان معالجه من بود و به طور قطع از بهبودم اظهار یأس کرده بود، بعد از این ماجرا با صراحت به من گفت: ما دکترها به معجزه اعتقاد نداریم، ولی وقتی، مثل شما را می بینیم که بعد از آن وضعیت، ناگهان همه چیز عوض می شود و بعد از چند روز، روی پای خود راه می روید، ناچار می شویم که به معجزه اعتقاد پیدا کنیم. 

منبع : پلیس انقلاب ش .100تپه 8000 ساله با 20 میلیون تومان رشوه صاف شد
البته در نابودی تپه 8000 ساله جای پای مسئولین رژیم به ظاهر به چشم نمیخورد و آنها با بر کناری رییس میراث فرهنگ و صنایع دستی و گردشگری دزفول سعی کردند آن را ماستمالی کنند اما چه کسی میتواند منکر شود که آخوندها دشمن تاریخی فرهنگ ایران و هویت ایرانی هستند . 

بهترین شیوه برای از بین بردن هویت تاریخی مردم ایران ، برای آخوندهای حاکم نابودی فرهنگ ایرانیان است . از بر داشتن مجسمه های فردوسی و آرش گرفته تا ویران کردن آثار باستانی و حتی سانسور متون تاریخی این آب و خاک .
ایرانیان هرگز با فرهنگ آخوندها و اشغالگران تاریخی این سرزمین کنار نیامده اند وهمواره با آداب و رسوم قرون وسطایی آمیخته با جهل و جنایت آنها به مبارزه بر خاسته اند . 
وقتی که اسلام با شمشیر و کشت و کشتار و کتاب سوزی و تجاوز وارد ایران شد حاکمان مستبد انواع هنرها را ممنوع کردند از نقاشی گرفته تا پیکر تراشی و موسیقی و آنها را پلید ، مسبیب فساد و بر خلاف شریعت دانستند و به جای فرهنگ شادی که در روح و روان این مردم جاری بود فرهنگ مرگ و گریه را جاگزین کردند .
مردم ایران اما در زیر چتر وحشتی که اشغالگران گسترده بودند به شعر پناه بردند و زبان فارسی را به عنوان پرچمی سترگ ، علیه متجاوزان در کف فشردند و پشت شان را سده ها به خاک مالیدند .
اکنون جمهوری اسلامی همان راه و روش را آنهم در قرن بیست و یکم و در عصر کبیر آگاهی و انقلاب در ارتباطات بکار می گیرد . چرا که از رویگردانی مردم و بخصوص جوانان از فرهنگ پوسیده آنها به ستوه آمده است و به شکل ابلهانه ای در مقابل چشمشان آثار باستانی شان را نابود میکند و بدین نحو از آنها انتقام میگیرد . جنایاتی که حتی مغولها در این آب و خاک مرتکب نشدند .

به گزارش حکومتی  ایرنا، یکی از تپه های پیرامون اثر باستانی چغامیش در اطراف شهر دزفول اواخر اردیبهشت ماه توسط یکی از کشاورزان تخریب و تسطیح شد.

به دنبال تخریب این تپه باستانی رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول از کار برکنار شد.


این مقام مسئول که خواست نامش در خبر ذکر نشود به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دو کارمند میراث فرهنگی در دو بخش مختلف در خصوص تخریب و تسطیح یکی از تپه های چغامیش تخلف کرده و با دریافت 200 میلیون ریال رشوه به کشاورز چراغ سبز نشان دادند. 

وی افزود: پس از دریافت رشوه، نظر مساعد و بلامانع بودن تسطیح تپه تاریخی چغا میش به کشاورز اعلام شد، ولی مجوزی (کتبی) در این باره داده نشده است. 
وی در ادامه گفت: رییس برکنار شده میراث فرهنگی دزفول در این تخلفات مقصر نبوده است، ولی با توجه به زمزمه های قبلی احتمال تغییرات، بروز تخلف رشوه گیری، سبب شد این جابجایی سرعت بگیرد و یعقوب زلقی به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول منصوب شود.

اسدالله درویش امیری معاون امور مجلس، حقوقی و استانهای سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور نیز به تازگی از نشست هیات فوق العاده رسیدگی به تخلفات اداری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به منظور بررسی پرونده تعرض به یکی از تپه های مجاور محوطه تاریخی چغامیش خبر داد.

وی در زمینه بروز این تخلف اظهار کرد: برابر مقررات آیین نامه رسیدگی به تخلفات اداری و تکمیل مستندات تخلف نامبردگان در فرصت قانونی، جرم آنان رسیدگی و احکام جرم متعاقبا صادر و اعمال خواهد شد.

چغامیش را باید نخستین منطقه در ایران دانست که خط و کتاب در آنجا پیدا شده که قدمت آن به هشت هزار سال پیش می رسد.

سایت باستانی چغامیش واقع در دشت خوزستان و در کنار رودخانه دز در دوران خود دارای خانه های خشتی بوده و در این منطقه فعالیت های کشاورزی، بازرگانی و اقتصادی صورت می گرفت.

در این تپه ها آثار یک شهر باستانی ساخته شده از خشت های پخته متعلق به عصر پیدایش خط مشاهده شده است.