Friday, May 15, 2015

بچه پولدارهای تهران


 بچه پولدارهای تهران عکسهای جدید

سخنان آیت الله خمینی بر لبان رهبر داعش به گزارش پایگاه خبری «تیک» به نقل از خبرگزاری فرانسه،‌ در حالی که برخی رسانه ها از زخمی شدن ابوبکر البغدادی، رهبر داعش خبر داده اند، او در پیامی صوتی که روز پنجشنبه منتشر شد، مدعی شد مهاجرت مسلمانان به خلافت خودخوانده وی، یا جهاد در هر جایی که حضور دارند، واجب است.

البغدادی همچنین ادعا کرد دین مبین اسلام «دین جنگ» است. به ادعای سرکرده داعش، اسلام هیچگاه دین صلح نبوده است.

وی خطاب به مسلمانان جهان این پرسش را مطرح کرد: «آیا وقت آن نرسیده است که بدانید خارج از خلافت (داعش)، شما قدرت، شرافت، امنیت و حقوقی ندارید»؟

البغدادی همچنین شهروندان سنی استان الانبار را در عراق به خاطر فرار از جنگ و پناه بردن به بغداد مورد نکوهش قرار داد.ابراهیم تدلیس میخواهد کنسرت در ایران برگزار کندابراهیم تاتلیس» خواننده مشهور تركیه‌  دیروز در یك برنامه زنده تلویزیونی، صحبت‌هایی درباره ایران و علاقه‌مندی‌اش برای اجرای زنده در کشورمان بیان کرد. تاتلیس گفت: «من علاقه زیادی به ایران دارم و امیدوارم نزدیكی دولت‌ها باعث شود كه بتوانم كنسرتی را در این كشور برگزار كنم. به قدری به ایرانی‌ها علاقه دارم كه می‌دانم اگر در این كشور كنسرتی برای من برگزار شود، قطعا در سالن‌های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ نفری نخواهد بود و ده‌ها هزار نفر در این كنسرت حضور پیدا خواهند كرد.
 آقای تدلیس مثل اینکه از جهنمی که آخوندها برای ایران درست کرده اند خبر ندارد . بد نیست این سخنان شجریان را به این خواننده مشهور یادآوری کنیم :

 این آخوندها هرگز با هنر کنار نمی آیند، هرگز و هرگز! همچنان که در طول 1400 سال با هنر کنار نیامدند و باز هم نخواهند آمد


شغل سخت دختر جوان ایرانینامش تینا است و می‌گوید قبلاً صخره‌نوردی می‌کرده است. اما اکنون دو سال است که در استخدام شرکتی است که کار شستشوی شیشه‌های برج‌های مرتفع تهران را انجام می‌دهد.
شاید کمی تصورش سخت باشد که یک دختر جوان برای شست‌شوی شیشه‌های برج‌های مرتفع، از طناب آویزان شده و در میان هوا و زمین معلق بماند و بالا و پایین برود. کار سرگیجه‌آور و ترسناکی که حتی بسیاری از مردان نیز انجام آن می‌هراسند.

تینا می‌گوید از این کار ترسی ندارد و مرتفع‌ترین برجی که تا به حال از آن آویزان شده است برج‌های دوقلوی ۲۷ طبقه تهران است. وی در زمان تهیه این گزارش به همراه همکارش در حال شست‌شوی شیشه‌های ساختمان مرتفع یک دانشگاه بود .