Thursday, May 14, 2015

بهنوش بختیاری با عکسی از دوستان مدل و مانکنش
بهنوش بختیاری با پست عکسی از دوستان مدل و مانکنش، در باره نحوه پوشش دختران و مد و مدلینگ در ایران نوشته:
«این بانوان زیبارو در زمینه مدلینگ فعالیت می‌کنن.. چیزی که ما نفهمیدیم باید جدیش بگیریم یا نگیریم؟؟ راجع بهش حرف بزنیم یا نزنیم؟؟ اگه خوبه چرا تو ایران نکوهش شده به نظر میاد.. اگه بده چرا اپیدمی مدل آمده در خیابان‌ها...عمه بنده از آمریکا آمده بود، اطرافیانو که می‌دید فکر می‌کرد همه مدلن! وقتی می‌گفتم ایشون حسابدارن.. یا منشی شرکتن.. یا فروشنده.. تعجب می‌کرد.. می‌گفت اونجا فقط مدلا و هنرپیشه‌ها تا این حد به خودشون می‌رسن..
به هرحال خدا داند...ما کی باشیم که قضاوت کنیم.. می‌خوام نظرتون رو راجع به پدیده فشن.. مد.. و مدلینگ بدونم.. قبلا اعلام می‌کنم که جایزه می‌دم به کسی که اطلاعات نداره و نظر نمی‌ده.. جایزمم فالو کردن به تشخیص خودمه.. شل و پل ِهمه خوشتیپام هستیم.»


تن ‌فروشی با اجبار همسر و جنایت هولناک
 عباس و مهتاب، اعضاي بدن اصغر را در كيسه زباله گذاشتند. به جاده ورامين رفتند. روي كيسه‌هاي سياه بنزين ريختند و جسد مثله شده مقتول را به آتش كشيدند. تن فروشي مهتاب با اطلاع همسرش به قتلي فجيع ختم شده بود. آنها صبح ديروز در دادگاه، قتل را به گردن يكديگر انداختند.

روز گذشته ماموران زندان، زن و شوهر متهم به قتل را به دادگاه كيفري استان تهران آوردند. آنها بايد پشت جايگاه مي‌ايستادند تا از آن شب، از زنا، قتل، مثله كردن و آتش زدن مقتول بگويند.

راس ساعت ١٠:٤٥ صبح ديروز، جلسه رسيدگي به پرونده عباس و مهتاب، متهمان قتل فجيع اصغر ٦٧ ساله با حضور خانواده مقتول در شعبه ٧١ دادگاه كيفري استان تهران كليد خورد. در اين پرونده، عباس كه همسرش مهتاب را مجبور به تن فروشي كرده و به ازاي آن پول مي‌گرفت متهم است كه سه سال پيش و در شب حادثه، به دليل اختلافات مالي با مقتول، با فشار دادن طناب به دور گردنش او را خفه كرده و به قتل رسانده است. همسر او مهتاب نيز كه در شب حادثه با اطلاع عباس، در خانه خودشان با مقتول تنها بود، به اتهام زنا و مشاركت در قتل از زندان به دادگاه آورده شده بود.

با آغاز جلسه دادگاه و پس از قرائت كيفرخواست، مهتاب به جايگاه احضار شد. مامور همراه دستبندش را باز كرد. مهتاب چادرش را جمع و جور كرد و پشت جايگاه ايستاد. در لحن صدا و لرزش دست‌هايش ديده مي‌شد كه هنوز تصوير آن شب برايش تازگي دارد؛ همان شبي كه اصغر را كشتند، جسدش را مثله كردند و به آتش كشيدند.