Tuesday, May 5, 2015

پریناز خسروانی، از ترس تجاوز مامور اطلاعاتی خودکشی کرد
پریناز خسروانی، از ترس تجاوز مامور اطلاعاتی خودکشی کرد
ماف نیوز : یک دختر مهماندار هتل در شهرستان مهاباد، در پی حمله‌ی یک مامور اطلاعاتی جهت تجاوز، خود را از طبقه‌ی ۴اُم هتل “تارا” مهاباد به پایین انداخته و جان خود را از دست داد.
"پریناز خسروانی" دختر کُرد مهابادی که از ترس تجاوز یک اطلاعاتی خودکشی کرد
“پریناز خسروانی” دختر کُرد مهابادی که از ترس تجاوز یک اطلاعاتی خودکشی کرد
به گزارش ماف نیوز، روز گذشته دوشنبه ۱۴ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۴ خورشیدی، دختر مهابادی به نام “پریناز خسروانی” مهماندار هتل “تارا”ی مهاباد که از قبل، توسط هتلدار به نام “نادر مولودی” پیش‌زمینه‌ی تجاوز به وی از سوی یک مامور اطلاعاتی صورت گرفته بود، در پی حمله‌ی مامور اطلاعاتی و بستن دربها از سوی صاحب هتل (نادر مولودی)، مجبور به پریدن از پنجره‌ی طبقه‌ی چهارم هتل شده و جان خود را از دست داد.
یک منبع نزدیک به خانواده‌ی پریناز خسروانی، با تایید این خبر اعلام کرده است: پزشکی قانونی سعی بر بی‌راهه‌بردن قضیه داشته اما آنها مصرانه بر پیگیری پرونده واقف هستند.
تا لحظه‌ی انتشار این خبر، نه صاحب هتل و نه مامور اطلاعاتی نامبرده دستگیر نشده‌اند.
این منبع همچنین انگیزهی صاحب هتل برای در خدمت‌نهادن این دختر جوان کُرد برای تجاوز از سوی مامور اطلاعاتی، وعده‌ی صدور مجوز ۵ ستاره‌کردن هتل تارا از سوی این مامور اطلاعاتی اعلام کرده که همزمان بازرس اداره‌ی اماکن مهاباد بوده است .

زنان ایرانی بیشترین مصرف کننده لوازم آرایشی در سطح جهان می باشند


بازیگر ایرانی تزریق ژل در لب

زنان ایرانی بیشترین مصرف کننده لوازم آرایشی در سطح جهان می باشند

خبر از آرشیو این وبلاگ میباشد ... خبرگزاری فرانسه در گزارشی به قلم ” کریل جولیان” می نویسد : زنان ایرانی با وجود قانون حجاب در این کشور پول زیادی را صرف آراستن و آرایش صورت خود می کنند.
گزارش می افزاید: به مرور زمان آرایش کردن برای زنان ایرانی همه گیر تر می شود و با وجودی که ساختار حکومت ایران جمهوری اسلامی است، اما زنان ایرانی در زمینه آرایش کردن حتی از بسیاری از کشورهای لیبرال غربی هم جلوترند.
این گزارش می نویسد: زنان ایران ۳۸ میلیون نفر از جمعیت این کشور را تشکیل می دهند و ایران هم اکنون در منطقه خاورمیانه پس از عربستان در جایگاه دوم و در جهان در جایگاه هفتم مصرف مواد و لوازم آرایشی قرار دارد.
تینا زرین نام یک طراح لباس ۳۰ ساله ایرانی در این باره می گوید: غالب زنان ایرانی هر روز صبح به محض برخاستن از خواب مشغول آرایش می شوند، حتی اگر بیمار هم باشند بر این باورند که باید آراسته و آرایش کرده در مجامع عمومی ظاهر شوند.
این گزارش می نویسد :

هاشمی رفسنجانی آیت الله خامنه ای را ناصرالدین شاه خواندهاشمی رفسنجانی در سخنرانی در دانشگاه امیرکبیر آیت الله خامنه ای را با ناصرالدین شاه مقایسه کرد و خود را امیرکبیر :
 امیرکبیر ناصرالدین شاه را به قدرت رساند، اما استبداد نمک‌نشناسی کرد
. این امیرکبیر بود که ناصرالدین‌شاه را از تبریز به تهران آورد و به قدرت رساند ولی در نهایتا افرادی از دربار ناصرالدین‌شاه وی را کشتند اما امروز می‌بینید که نام امیرکبیر از نام تمامی آن شاهان بلندتر است.»

شعارهای دانشجویان در دانشگاه امیرکبیر :
یا حسین میرحسین
پیام ما روشنه، حصر باید بشکنه
درود بر خاتمی سلام بر موسوی
سردار اشرافیت منکر رای ملت
هاشمی (خاتمی) زنده باد موسوی پاینده باد
پول نفت چی شده؟ خرج بسیجی شده
درود بر هاشمی