Sunday, April 26, 2015

ماساژ زنان با خواندن صیغه محرمیت
در مملکت اسلامی ایران چه خبر است !؟
سکس در پوش ماساژ و خواندن صیغه محرمیت 

 ماساژ زنان با صیغه‌ محرمیت!
شهردارآنلاین: سید مهدی سجادی نیری در خصوص قیمت ماساژ در سطح شهر تهران گفت: قیمت ها متفاوت است به طوری که در برخی مناطق ۵۵ هزار تومان و در برخی ۱۱۰ هزار تومان است البته این تفاوت به موادی است که مورد استفاده قرار می گیرد.
  
سید مهدی سجادی نیری در خصوص قیمت ماساژ در سطح شهر تهران گفت: قیمت ها متفاوت است به طوری که در برخی مناطق ۵۵ هزار تومان و در برخی ۱۱۰ هزار تومان است البته این تفاوت به موادی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

وضعیت بازار صنف گرمابه داران،سونا و ماساژ را چگونه ارزیابی می کنید؟

به گزارش ایلنا، وضعیت بازار صنف گرمابه داران در فصل بهار مناسب است و هرچه به تابستان نزدیک می شویم بهبود می یابد؛ اما واحدهای سونا در کنار استخر زیر نظر ما نیست و تنها دو واحد سونا زیر نظر ما است که با توجه به گرم شدن هوا بازار چندان خوبی را نمی توان برای آن انتظار داشت.


قیمت ها چگونه است؟

سجادی نیری: بیشترین افزایش قیمت در اواخر سال است که مراجعه کننده بیشتر است، قیمت ها درنقاط شهر با توجه به مکان و سرویس دهی که انجام می دهند متغیر است.

آیا در بحث قیمت گذاری نظارت وجود دارد؟

برحمام ها و سالن های ماساژ نظارت داریم؛ دو سونا مجزا نیز زیر نظر ما وجود دارد که در تابستان تعطیل هستند.

وضعیت سالن های ماساژ را چگونه ارزیابی می کنید؟

برای سرو سامان دادن به سالن های ماساژ تلاش بسیاری انجام شد؛ اما این بخش صنفی طرفدار زیاد دارد، از طرفی وزارت بهداشت مدعی شد که برای سروسامان دادن به این بخش باید یک گروه پزشکی مسئولیت قبول کند و از طرفی هم سازمان تربیت بدنی نیز مدعی شد و در این کش و قوس در صدد این هستیم که نظارت نهایی بر این واحدها داشته باشیم.

نرخ گذاری هر یک ساعت ماساژ چگونه است؟

سجادی نیری: کف قیمت برای ماساژ کل بدن از ۵۵ هزارتومان تا ۱۱۰ هزار تومان است.


علت این تفاوت قیمت چیست؟

در برخی سالن های ماساژ از روغن های گیاهی استفاده می شود و در برخی از واحدها تنها از روغن زیتون استفاده می شود،برخی سالن ها هم با ماساژ بدن را نرم می کنند که همین اختلاف در روش ماساژ دهی موجب اختلاف قیمت شده است.


ماساژورها دوره های خاصی را برای این کار گذرانده اند؟

سه واحدی که از ما مجوز گرفته اند همگی دوره رفته اند و مدارک معتبر و مورد تایید دارند، چند موسسه معروف در تهران وجود دارد که ادعای آموزش ماساژ دارد؛ اما ما این موسسات را تایید نمی کنیم.


یعنی برای ماساژورهای این واحدها ارزیابی وجود دارد؟

تلاش بر این است که افراد متخصص در این واحدها فعالیت کنند.
اخباری شنیده شده مبنی بر فعالیت ماساژورهای زن در سالن های ماساژ، واقعیت دارد؟

تعهد های لازم را اتحادیه از واحدها گرفته است و اماکن بر این واحدها نظارت دارد، اما در فضای وایبر مشاهده شده  که با صیغه محرمیت خدمات ماساژ ارائه می دهند و همین واحدها هستند که واحدهای دیگر را بدنام می کنند و آبروریزی این واحدها برای ما است.


افراد برای مراجعه به سالن های ماساژ چه مواردی را رعایت کنند؟

سجادی نیری: فقط می توانم بگویم مسائل امنیتی و ایمنی را در ماساژ رعایت کنند و به واحدهایی مراجعه کنند که مجوز دارد.


دروغ فتوشاپی به نام «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای حیوان»از رسانه های آخوندی نباید بیشتر از تحریف حقایق و وارونه نشان دادن خبرها انتظار داشت . این رژیم از همان آغاز روی کار آمدن یک پایه اصلی حکومتش روی دروغ استوار بود . مگر خمینی در همان ابتدا در سخنرانی معروفش نگفت که نفت و گاز را مجانی می کنیم و خانه مجانی میدهیم و .... 

پس از انتشار فیلمی از سگ‌کشی در شیراز و پس از آن واکنش‌های اعتراضی به این ماجرا، تصاویری از تجمعات اعتراضی منتشر شد که خود حاشیه‌‌های جدیدی را به دنبال داشت.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، تصویر زیر و جمله نوشته شده بر روی آن، یکی از تصاویر پرحاشیه‌ای بود که در فضای مجازی واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت.
تصاویر مقایسه‌ای زیر نیز استفاده از نرم‌افزارهای گرافیکی برای تغییر شعار معترضان را نشان می‌دهد که یکی از تصاویر حاشیه‌ساز این تجمعات بود. متن شعار اصلی "لطفا از من حمایت کنید من هم حق زندگی دارم" است که پس از دستکاری تبدیل  شده است به "نه غزه، نه لبنان جانم فدای حیوان".
این ویدیو را هم ببینید
تقلیداﻣﯿﺮ کبیر ﮔﻔﺖ :
دوران افول و عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که
; جای اندیشیدن را "تقلید" ,
جای تلاش و کوشش را "دعا" ,
جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت"
و جای اراده برای رفتن و رسیدن را "قسمت" وجاى تصميم عقلانى را
*استخاره گرفت*

غیرت تان کجاست مردهای ایرانی تابو شکنی یک دختر زیبای ایرانی
در حاشیه بازی دوستانه فوتبال ایران و سوئد در ورزشگاه شهر استکهلم  
بوسه دختر ایرانی   به دوست پسر خارجی اش در ملاءعام
نیروهای حکومتی جمهوری اسلامی و ساندیس خورها  و عده ای از مذهبی های دو آتشه و حتی بقول خودشان منورالفکر این بوسه بی پروای دختر را بی غیرتی مرد ایرانی و فساد و فحشا لقب داده اند ، شما چه فکر می کنید .

امان از دست این زنهای بی پروای ایرانی
خصوصا دختران خوشگل و زیبای تهرانی