Tuesday, March 31, 2015

عکسی تکان دهنده از گروگان گرفتن دادستان ترکیهخبرگزاری رویتر : یک دادستان ترک امروز در استانبول توسط گروه های رادیکال به گروگان گرفته شد . اعضای این گروه چپ افراطی با اعمال زور وارد ساختمان شده و او را به گروگان گرفتند . آنها اعلام کردند که اگر خواسته های آنها برآورده نشود دادستان را خواهند کشت .
این گروه یعنی حزب جبهه انقلاب آزادی بخش خلق که یک سازمان مارکسیستی و غیرقانونی میباشد .  تصویری از مهمت سلیم کیراز دادستان ترکیه را در توییتر منتشر کرده است . این دادستان در حال تحقیق در مورد کشته شدن برکین الوان در تظاهرات    « پارک گزی » بوده است .
برکین الوان در هنگام خرید نان از خانه بیرون رفته بود و بر اثر اصابت گلوله گاز اشک آور به سرش پس از 9 ماه کما در گذشت . 
یکی از درخواست های گروگانگیرها این بود که نام نیروهای امنیتی که در مرگ برکین الوان دخالت داشته اند منتشر شود .نوروز ایرانیان در کالیفرنیا


نوروز ایرانیان در کالیفرنیا
 بهار ۱۳۹۴ خورشیدی 
در جشن نوروزی در کالیفرنیا یک نفر با حجاب در میان ایرانیان نمیتوانید پیدا کنید
در ایران هم اگر چماق سرکوب را  بر دارند زنان همینگونه میشوند
جمهوری اسلامی در جنگ با زنان شکست خورده است 
دشمن آخوندها نه آمریکا است و نه اسرائیل 
دشمن درجه یک جمهوری اسلامی زنان شجاع ایرانی هستند 
دزد آیفون 6 رکورد عکس‌ سلفی را شکاند


به گزارش ناین نیوز، عکس‌های سلفی که این فرد به طور بی‌وقفه از خود تهیه می کرد به طور خودکار در حساب کاربری فیس بوک مالک اصلی گوشی آپلود می‌شد. 

Rawley Bingham مالک 23 ساله این گوشی می گوید گوشی وی هفته گذشته پنج شنبه و توسط یک زن در یک رستوران که در نزدیکی وی نشسته بود سرقت شده است. پس از اتصال دزد به اینترنت و عکاسی وی از خودش تمامی این عکس ها به طور خودکار به یک پوشه شخصی که متعلق به مالک گوشی در فیس بوک است ارسال می شود تا وی در مورد انتشار یا عدم انتشارشان تصمیم بگیرد. با توجه به اینکه دزد از این تنظیمات مطلع نیست با هر بار عکاسی از خود مالباخته را نیز از آخرین وضعیت خود مطلع می کند. 

جالب اینکه برخی دوستان فرد مالباخته از طریق فیس بوک با دزد که تصور می‌کردند دوستشان است پیام هایی رد وبدل کردند و وی به آنها پاسخ داده و از جمله به یکی از آنها قول داده که او را از فرودگاه به منزل می برد و به وعده اش عمل نکرده است. 

این دزد گستاخ پس از پیگیری موضوع توسط پلیس و تماس آنها با وی قول داده گوشی را بازمی گرداند و البته این کار را نکرده است. پلیس آمریکا علیرغم تمامی اطلاعاتی که از این دزد در اختیار دارد موفق به دستگیری او نشده و برای دریافت اطلاعاتی که منجر به دستگیریش شود جایزه دوهزاردلاری تعیین کرده است.